Hlavičtí spoléhají na uzavření ligových soupisek a jejich následné zeštíhlení. Takže jsou v plánu příchody několika hráčů ze širšího kádru pražských ligových týmů Sparty a Slavie. Účastník ČFL se připravuje na umělé trávě v Harcově a naposledy odehrál přípravu s účastníkem I. A třídy ze Studánky. Oba trenéři Šafář a Kocour měli k dispozici pouze jedenáct borců.

Krásná Studánka - Hlavice 2:4 (0:1)

Ve vyrovnaném poločase šli hosté do vedení, když se parádním vlastencem trefil T. Hájek. Ve druhé půli využil účastník ČFL chyby studáneckého stopera, kterému vzal míč a bylo 0:2. Pak snížil Housa, ale po pěkné individuální akci od půlky navýšil Maňas. Smolákovi se povedlo snížit a vše ukončil přesně provedeným trestným kopem z hranice vápna Kulhánek.

Branky: Housa, Smolák - Kulhánek, Maňas, Válek, vlastní. Kr. Studánka: Vrábel - Brada, Toman, Knajbl, Lang - J. Vajtr, Opočenský, Housa, T. Hájek - J. Hájek, Smolák. Hlavice: Kulhavý - Herodes, Synek, Doležal, Sameš - Šorejs, Maňas, Slabý - Válek, Němec, Kulhánek.

Ve čtvrtek 7. března se na umělé trávě v Harcově od 18.30 hodin střetne Hlavice s Ruprechticemi. A v sobotu 9. března je tu ostrý start Hlavice v domácím prostředí proti České Lípě.