První Raspenava doma jen remizovala se čtvrtou rezervou Českého Dubu, druhé béčko Nové Vsi doma nestačilo na pátou Bulovku a třetí Dětřichov neuhrál ani bod na hřišti zachraňujícího se Frýdlantu B. V záchranářském duelu se dařilo Gasservisu, jenž vyhrál na hřišti béčka Krásné Studánky. V podobně důležitém utkání béčko VTJ přehrálo Jindřichovice. Naopak poslední Stráž B prohrála venku s Bílým Kostelem a Ruprechtice B nestačily na rezervu Višňové.

VTJ Rapid B – Jindřichovice
4:2 (3:0)

Domácí byli v první půli herně lepší a svoji převahu vyjádřili třemi góly. Po změně stran se hra vyrovnala a hosté vycítili šanci na zvrat v 68. minutě, kdy snížil Nosek. Jindřichovice měly tři velmi dobré příležitosti ke skórování a obratu v zápase, skvělými zákroky se ale prezentoval domácí brankář Urban. Domácí si vedení pojistili dvě minuty před koncem a na jejich výhře nic nemohla změnit ani proměněná penalta Jindřichovic v nastavení.

Branky: 38. a 88. Jerie, 2. vlastní, 22. Martínek – 68. Nosek, 90. z pen. Tichý. Rozhodčí: Svinka, 25 diváků. VTJ Rapid: Urban – Dostál, Bárta, Skrbek, Jaroš - Martínek, Toman, Filinger, Starý – Jerie, Žáček (78. Ťoupal). Jindřichovice: Rezler – Přibyl, Zobal, Slavík (69. Forman), Petrovič – Kopecký, Tichý, Nosek, Hradec – Sochor, Obajdin.

Frýdlant B – Dětřichov
2:0 (1:0)

Do vedení se dostali domácí už ve 20. vteřině. Hosté rozehráli ze středu hřiště na svého stopera, kterému vypíchl balón Kutílek a únik na brankáře chladnokrevně proměnil. Dětřichov byl poté herně lepším týmem a v 15. minutě zahrozil z velkého vápna střelou hostující Lachmana. Bojovně hrající domácí mohli zvýšit ve 20. minutě po malé domů soupeře, nepřímý volný kop ale zakončil Kutílek střelou nad. Ve 27. minutě upaloval domácí Čejka po dlouhém odkopu obrany sám na brankáře, ale nezakončil přesně. Ve 40. minutě měli dobrou šanci hosté, Mičunovičovu ránu z trestného kopu však domácí gólman vyrazil.

Obraz hry se nezměnil ani po změně stran a převážně se hrálo ve středu pole. Až v 70. minutě běželi dva domácí hráči na jednoho obránce soupeře, zakončující Křiklava však branku minul. Poslední šanci na srovnání měl Dětřichov v 86. minutě, kdy střílel Mičunovič, opět se však vyznamenal domácí brankář. Výhru Frýdlantu pojistil v nastavení střídající Tomášek, který přesně zakončil brejkovou situaci. Domácí tak vyhráli po šestizápasovém půstu a zároveň mohli slavit narození dcery obránce Kaplana.

Branky: 1. Kutílek, 90. Tomášek. Rozhodčí: Pelikán, ŽK 2:3, 100 diváků. Frýdlant: Götz – Kaplan, Rybarik (72. Peml), Pavlišta, Stejskal - Mikan, Krýcha, Mauer, Kutílek (63. Tomášek) - Čejka, Křiklava (85. Dědek). Dětřichov: Krejcar – Vízner, Prokopec, Válek, Kareš – Mičunovič, Bernkopf (74. Brojír), Chmátal, Lachman - Netolický ml., Netolický st.

Raspenava – Český Dub B
0:0

Prvních dvacet minut byli hosté lepší a hrozili hlavně po standardních situacích. Poté se hra vyrovnala a oba týmy měly po jedné vyložené šanci, leč bez gólového efektu.

Po změně stran měla Raspenava lehce navrch, přesto se hrálo většinou ve středu pole. Opět si oba týmy vypracovaly po jedné šance, opět ale žádná brankou neskončila.

Rozhodčí: Rastočný, ŽK: 0:2, 40 diváků. Raspenava: Farkaš – Burgr, P. Koudelka, Žlebek, Vancl – M. Koudelka, Koprnický, Šámal (88. Kuchař), Benda – Cifra (80. Plůta), Horáček (88. Koutný). Český Dub: Kotlár – Trepera, Tichý, Altman, Bílek (46. Linke)- Havlík, J. Hon, Jandus (90. Hauer), Fila – Holubek, Z. Hon.

Nová Ves B – Bulovka
2:4 (1:2)

První půle byla vyrovnaná. Domácí se dostali do vedení po půlhodině hry, hosté ale dokázali v závěru poločasu skóre otočit díky rychlým brejkům. Po změně stran si Nová Ves vytvořila několik slibných šancí, které ale neproměnila. Podařit se podařilo až po hodině hry Vachovi. Bulovka ale dokázala rychle znovu získat vedení a po dalším brejku své překvapivé vítězství pojistila.

Branky: 30. Řezka, 60. Vach - 44. a 62. Eimann, 40. Matoušek, 85. Zylollar. Rozhodčí: Vacek, ŽK 2:2, 100 diváků. Nová Ves: Kos – Kopic, Martínek, Malaga, Vak – Koprnický, Fleišman, Řezka, Hořák (60. Slatinka) – Jánošík, Vach (65. Machatý). Bulovka: Zajíček – Franc, Čuřík, T. Lengál, Pavlů – Smolný, Slavík, Zbořil, Eimann – Bílek (70. Zylollar), Matoušek.

Krásná Studánka B – Gasservis
1:3 (1:2)

Hosté se dostali do vedení z první vážnější šance. Domácí, kteří měli v první půli mírnou územní převahu, vyrovnali ve 38. minutě – po centru se hlavou prosadil Rasl. Zdálo se, že první půle skončí remízou, jenže těsně před odchodem do kabin zaváhala obrana studánky a nenápadnou akci zakončil gólovou střelou Macháček.

Druhá půle byla čistě v režii domácích, jenže ti zcela selhali v koncovce a nedávali ani vyložené šance. Neuspěli ani Vojtíšek a Devátý, kteří běželi sami na gólmana, ale ani jeden netrefil bránu. V závěrečném tlaku byl vyloučen po faulu a druhé žluté Macháček z Gasservisu. Tlak Studánky ale vyrovnání nepřinesl, po ojedinělém brejku v poslední minutě pečetil vítězství hostů střídající Celler.

Branky: 38. Rasl - 5. Jakub Louda, 45. Macháček, 90. Celler. Rozhodčí: Jiří Špecián, ŽK 1:4, ČK 0:1 – 88. Macháček, 50 diváků. Kr. Studánka: Tošner – J. Hájek, M. Anděl, Brada, Lhotský (63. Dvořák) – Hak, Kocour, Rasl, Bitman (80. Palán) – Devátý, Vojtíšek (74. Mendl). Gasservis: Lachčina – Jan Louda, Fišera, Macháček, J. Šolc (69. Celler) – Hráský, Smejkal, Chlum, Frolík - Jakub Louda, Švanda.

Bílý Kostel – Stráž n. N. B
3:0 (2:0)

Výsledek odpovídá předvedené hře. Bílý Kostel měl od začátku, ve velmi čistě hraném zápase, převahu. Tu vyjádřil gólem už ve 3. minutě a o svém vítězství rozhodl krátce po změně stran, kdy se dvakrát trefil Laibl.

Branky: 55. a 61. Laibl, 3. Janeček. Rozhodčí: Pekař, ŽK 0:1, 30 diváků. Bílý Kostel: P. Ulrich – Janeček, Strnad, Motejlek, Černý – Vitík, Michálek, Ďuriš, Mizera (46. Novotný) - F. Ulrich, Laibl (75. Sedlmaier). Stráž B: Podolský – Houska, Dostál, Volek, Stekl (70. Mičáni) – Trýba, Budský, Bureš, Neumann (46. Landa) - Baránek, Kosiewicz.

Ruprechtice B - Višňová B
0:1 (0:1)

Ve 14. minutě napřáhl z dálky hostující Žežulka, a tím byl gólový účet zápasu uzavřen. Hosté ještě jednou do poločasu zahrozili nepříjemnou střelou, kterou Holub s obtížemi řešil.
Jedinečnou možnost měl v 70. minutě domácí Kocián, ale kulhající brankář Zimák dokázal situaci zlikvidovat. Podobně se blýskl při sólu hostů domácí gólman. Ruprechtice sice v závěru tlačily seč mohly, ale do branky se žádný míč nevešel. Ani z několika sérií rohů.

Branka: 14. Žežulka. Rozhodčí: Pavel Kozák, ŽK 1:1, 20 diváků. Ruprechtice: Holub - Morávek, Šrůtek, Macaj, Bomba - Špak, Košek (70. Řepka), Kocián, Wagner - Koťátko, Pešek (55. D. Urban). Višňová: Zimák - M. Šolta (58. Mazánek), Nejedlo, Pařík, Branda - Kopecký, Žežulka (58. Bradáč), Coufal, F. Šolta (78. Bufák) - Zach, Labský.