„Byl to jeden z nejhorších výkonů. Chybělo nasazení a takticky jsme propadli. Nakonec devět inkasovaných branek je ještě milosrdným vyjádřením dění na hřišti," zhodnotil výkon hlavický trenér Jiří Studík.

Karlovy Vary - Hlavice 9:0 (3:0)

Vývoj prvního poločasu takto vysokému debaklu nenasvědčoval. Hlavice pozorně bránila a soupeře do šancí nepouštěla.

V 9. minutě poslal domácí do vedení Milan Jurdík střelou na vzdálenou tyč. Za další tři minutky se prosadil Nerad, a tím se Karlovaráci uklidnili.

Pak měla Hlavice jedinou možnost na čestný úspěch, kdy po dlouhém autu hlavičkoval nehlídaný Doležal, ale nedokázal balon usměrnit přesně. Do poločasu tak přidal třetí branku Ivasko a za tohoto stavu se šlo do šaten.

Druhá půle se hrála převážně na polovině Hlavice. Gól ze 46. minuty v podání Ivaska poslední tým tabulky rozebral, a ten se již nezmohl na odpor.

Otázkou tak bylo jak vysokým rozdílem utkání skončí. Do konce duelu padly ještě čtyři branky. „Nikdo z našich hráčů nesnesl přísnější měřítko. Hlavně po naší pravé straně domácí útočili a dostávali se následně do šancí," podotkl Jiří Studík.

Branky: 62., 76. a 87. Geňo, 31. a 46. Ivasko, 9. Jurdík, 12. Nerad, 79. Huška, 85. Šturm. Rozhodčí: Janíček, ŽK: 2:4. Diváků: 80. Hlavice: Kulhavý - Chlumecký, Synek, Boček (46. Kulhánek), Doležal - Vytlačil, Benetka, Sameš, Šmigalovič (46. Válek), Holík - Havránek.

V pátek 31. května předehrává poslední tým tabulky domácí zápas s Převýšovem od 17.30 hodin.