První čtvrtina se nesla v duchu tuhých obran bez změny skóre. Ve druhé čtvrtině se libereckému útoku už povedlo bodovat, a to rovnou dvakrát. Nejdříve zachytil přihrávku do touchdownu receiver Jan Pěnička a před koncem poločasu dal quaterback Vojtěch Pulec dlouhým během z půlky hřiště druhý touchdown. Po poločase přidal úspěšný fielt-goal Marek Hruboň, ale to už bylo ze strany titánského útoku vše.

Patriots našli recept jak se posouvat dopředu přes obranu Titans a byly z toho tři touchdowny na kontě plzeňského runningbacka Tumpacha. Plzeň přehrávala Liberec i početně a mohla své hráče častěji střídat a lépe rozložit zátěž. To se nejvíce projevilo právě ve čtvrté čtvrtině.

Titans obrana: Lukáš Turynský, Karel Škoda, Jan Burik, Michal Zerzub, Ladislav Pulec, Petr Průšek, Michal Turynský, Jan Sucharda, Daniel Šuška, Martin Novotný, Jakub Bronec. Útok: Michal Konc, Vojtěch Pulec, Kristián Koller, Michal Švarba, Jiří Vencovský, Milan Bejbl, Jan Pěnička, Marek Hruboň.

Nyní hrají Titans v domácím prostředí Harcova proti týmu Vysočina Gladiators. Jde o poslední tým skupiny Střed, ale pro Liberec to bude důležitý zápas v boji o postup do play-off. Utkání se hraje v sobotu 1. června od 15 hodin.