Favorizovaná Chrastava deklasovala doma hrající Velké Hamry osmičkou. Višňová v kvalitním duelu porazila nebezpečnou Skalici. Frýdlant podlehl Sedmihorkám a Hejnice byly bez šance v České Lípě.

Sedmihorky – Frýdlant 4:2 (2:0)

Domácí od začátku Frýdlant zmáčkli a po akci rychlého křídla, které přešlo přes tři hráče, poslal jeho centr do branky Špína. Sedmihorky byly fotbalovější a stále aktivní. Po půl hodině si postavil míč Kroupa a z trestného kopu, ze vzdálenosti 18 metrů, vymetl šibenici na 2:0. Druhý poločas byl již vyrovnanější, přesto rychlá kombinace domácích a zpětná přihrávka na Kodra znamenala jejich třetí úspěch. Po brance se hra zklidnila a Frýdlant srovnal krok. Po akci Stýbala, který zatáhl míč a dobře odcentroval, snížil Coufal. Za chvilku opět Stýbal hezky vyslal Částka, jenže tomu sólo nevyšlo. Domácí odpověděli prakticky okamžitě – Vaníček se obtočil kolem beka a ke vzdálenější tyči dal na 4:1. Hosté se snažili zmírnit prohru, což se jim podařilo v závěru, kdy Coufal vysunul Plesara, a ten sólový únik proměnil.

Branky: 12. Špína, 33. Kroupa, 48. Kodr, 77. Vaníček – 73. Coufal, 90. Plesar. Rozhodčí: Vrtal, ŽK: 2:6. Diváků: 170. Frýdlant: Höfler – Plesar, Vízner, Šena, Lode (79. Buřita) – Mich. Stýbal (85. Pleskač), Coufal, Kutílek, Částek – Mir. Stýbal , Nosek (60. Šindelář).

Česká Lípa – Hejnice 2:0 (0:0)

Hosté bez bratrů Neumannů (jeden vyloučen a druhý zraněn) předvedli jeden ze svých hodně špatných výkonů. Lípa byla po celý zápas evidentně lepší, naštěstí pro Hejnice byla dost bezzubá v útoku. Je pravda, že hosty držel svými zákroky gólman Kanta, jemuž navíc třikrát pomohla tyč. Možnost měl za hosty pouze Koťátko a pak ještě Sirůček. Přes převahu domácích se hosté drželi do 79. minuty naděje na bod. Pak se Lípa dokázala střelecky prosadit a v závěru ještě jednou. Hejnický slabý výkon však mohl okořenit Matěcha z trestného kopu, brankář Lípy si však s jeho dobrou ránou poradil.

Branky: 79. Válek, 82. Kýček. Rozhodčí: Horáček, ŽK: 2:2. Diváků: 100. Hejnice: Kanta – Fronc, M. Malinský, Sirůček, Macháček – Havel (64. Flesner), Koťátko, Matěcha, Kobr – Šorejs, Zrubec (85. Teubner).

Višňová – Skalice 4:2 (2:1)

Domácí zvládli velmi těžké utkání s kvalitním soupeřem a divák si přišel na své. V úvodu měla Višňová dva brejky bez přesných centrů. Hosté ve 14. minutě vyzkoušeli Martínkem pozornost Vykoukala
v brance. Poté bombu M. Mazánka vyrazil hostující brankář, stejně jako jeho opakovanou střelu. Hosté zahrozili Rydvalovou nepříjemnou hlavičkou. Následovala spolupráce M. Mazánka se Soukupem, po které unikl Dobrovodský a prostřelil Osmančíka. Jenže o vedení Višňová přišla, když Vykoukal fauloval ve vápně Novotného a z penalty hosté vyrovnali Martínkem. Další centr Soukupa vyzval M. Mazánka, ale gólman byl proti. Před poločasem přišel Keprův dlouhý nákop až do vápna soupeře, kde jej M. Mazánek prodloužil na Soukupa a ten bombou upravil na 2:1. Krátce po přestávce přihrál Koudelka Cýrusovi, jenž obstřelil brankáře na 3:1. Hosté odpověděli nejprve střelou Martínka těsně nad a pak Všetečka trestal gólem chybující obranu Višňové. Hostům naštěstí střihnul letky Šmidrkal přesnou střelou z trestného kopu. Po šanci Soukupa nechal Hlavinka vyniknout Vykoukala a Martínek hlavičkoval vedle. Domácí předvedli únik Studničkou, který mířil nad. Následovala vyložená šance Klimenta, na které si pochutnal skvělý Lukáš Vykoukal, který byl již v protipohybu střely. Ještě přišla možnost Dobrovodského po přihrávce Netolického a tečkou za pěknou podívanou byl zákrok Vykoukala po akci Hlavinky.

Branky: 26. Dobrovodský, 44. Soukup, 49. Cýrus, 57. Šmidrkal – 32. Martínek z pen., 54. Všetečka. Rozhodčí: Špidlen, ŽK: 2:2. Diváků: 200. Višňová: Vykoukal – Šmidrkal, Melka, Kepr, Tomáš Mazánek – Dobrovodský, Soukup (76. Netolický), Milan Mazánek, Cýrus – Zimák, Koudelka (70. Studnička).

Velké Hamry – Chrastava 0:8 (0:5)

Od začátku to byla hra kočky s myší. Chrastava potvrzovala roli favorita a po deseti minutách domácí načal
z trestného kopu Štajner. Lepší hosté pak předvedli akci Žemličky, který na půlce „udělal“ tři protihráče, našel Řezku a ten předložil Benešovi – 0:2. Ve 30. minutě domácí gólman špatně vykopl míč, který mu ze 40 metrů vrátil do branky Štajner. Další gólovkou pohrdl Beneš, ale za minutu si již věděl rady s přihrávkou Kouby. Jednoznačný průběh zápasu umocnil po rohovém kopu dorážkou Řezka na 0:5. Druhý poločas odstartoval Beneš přesnou ranou ze 35 metrů. Poté fauloval domácí Průcha pronikajícího Koubu a penaltu proměnil Štajner. Domácí hráli v celém zápase dost tvrdě, což odnesl Bednář, který byl na hřišti sotva pět minut a musel střídat. Ve stálé převaze pak jinak špatné Hamry prvně vystřelily v 81. minutě, ale pokus skončil na tyči. Kanonádu Chrastavy zakončil Kouba, který nasadil jesle gólmanovi. Chrastava mohla dosáhnout na desítku, ale dvě tutovky její hráči nevyužili.

Branky: 10., 30. a 57. z pen. Štajner, 25., 35. a 49. Beneš, 45. Řezka, 85. Kouba. Rozhodčí: Linhart, ŽK: 5:3, ČK: 54. Průcha (VH). Diváků: 350. Chrastava: Zoul – Kopecký, Uzel, Žemlička, Abrahám – Wolf (64. Sochor), M. Rozmajzl, Štajner, Kouba – Beneš, Řezka (52. Bednář – 57. P. Rozmajzl).