Nakonec se po hodině hry probrali a alespoň vstřelili tři branky. V reálu to znamená pro Studánecké dvanáctou příčku a jistě složité jarní odvety.

Krásná Studánka - Mimoň 3:6 (0:5)

Na harcovském umělém trávníku to „domácím" střelecky vůbec nešlo. A to celou hodinu. Studánka sice měla míč stále ve své moci, byla lepší, častěji útočila, ale vše končilo před velkým vápnem nebo v lepším případě zoufalou koncovkou v šancích. Slabší hosté hráli úplně jednoduše, ale po deseti minutách vedli. Stálá snaha a dalo by se říci i převaha v poli nebyla méně bojovnějším domácím vůbec nic platná. Místo vyrovnání přišel trestný kop Sutra, který podjel pod tělem studáneckého gólmana. Při tlaku domácích a jejich další špatné koncovce unikl Matušek a navýšil na 0:3. Komplikovanou ofenzivu Studáneckých a hlavně zahazování šancí (dvakrát Jakub Hájek, Tomáš Hájek a zejména Novák) potrestal čtvrtý gól po akci jeden na jednoho a chvilku před poločasem z trestného kopu bylo již potupných 0:5.

NEÚSPĚŠNÝ TRENÉR. Miroslav Kocour s jediným náhradníkem na lavici pevně věřili ve tři body. Bohužel realita proti nejhorší ofenzivě byla jiná.

Převaha domácích se přenesla i do druhé půle a opět s pokračováním zahazování šancí. Stálému tlaku a velkým příležitostem bojovní hosté odolávali až do 63. minuty, kdy se konečně prosadil domácí Tomáš Hájek. Když přidal Killar druhý gól, vypadalo to, že by přece jen domácí mohli něco s výsledkem udělat. Jakub Hájek deset minut před koncem dokonce snížil na 3:5, jenže další trefy nepřicházely. Domácí otevřeli hru a hnali se za dalším úspěchem, jenže místo snížení přišel jednoduchý brejk a šestá branka Mimoně.

Branky: 63. Tomáš Hájek, 77. Killar, 80. Jakub Hájek 10., 24. a 32. Matušek, 43. a 89. Hřeben, 22. Sutr. Rozhodčí: Urbánek, ŽK: 0:2. Diváků: 10. Kr. Studánka: Martin Brada, Killar, Vajtr, Lang - Grepl, Vondráček, Novák, J. Hájek Pova (58. Vojtíšek), T. Hájek.

1. Hrádek 13 10 2 1 42:18 32

2. Bílý Kostel 13 9 1 3 28:18 28

3. Ruprechtice 13 7 5 1 30:17 26

4. Rovensko 13 7 1 5 33:25 22

5. Desná 13 6 2 5 30:19 20

6. Cvikov 13 5 5 3 27:30 20

7. VTJ Rapid 13 5 2 6 31:27 17

8. Stráž p. R. 13 5 2 6 26:26 17