Střelecky se dokázal prosadil chrastavský Jabub Beneš, autor pěti branek do sítě Bílého Kostela.  Střelecky se dokázal prosadil chrastavský Jabub Beneš, autor pěti branek do sítě Bílého Kostela. 

HLAVICE – VESEC B 4:0 (2:0)

Domácí představili v kádru tři nováčky a se všemi panovala spokojenost. Jakub Švarc zaznamenal dvě branky, jednu tyč a jednou překopl bránu z malého vápna. Zkušený Josef Šemberk st. vstřelil gól z trestného kopu a hlavou byl úspěšný Zejbrlík. Po samostatném úniku pečetil výhru další novic Jan Lefner ze Skalice. Gólově se neprosadil jen třetí nováček – Pavel Dostál. 

Ve vedru to bylo pro všechny aktéry dost náročné, hlavně v závěru. V duelu dvou třetitřídních mužstev měli hosté své možnosti, ale ze všeho byla jen nastřelená tyčka. Další zápas odehraje Hlavice doma v sobotu 20. června od 14 hodin s Rovenskem. 

NOVÁ VES – MACHNÍN 4:0

Soupeři hráli na tři třetiny, které skončily 2:0, 1:0 a 1:0. Dobrý a otevřeně vedený zápas byl na půl hodiny přerušen kvůli krutému lijáku. Úvod vyzněl pro okresní Machnín, ale po gólu se již domácí z I. B třídy více prosazovali.  Nový hráč Matěj Proche z VTJ Rapid vstřelil dva góly a klidně dva další mohl přidat.

Machnín byl ve svých šancích zbrklý, a tak výhra Vsi mohla být ještě vyšší. Další branka vítězů byla vlastní a účet uzavřel Modrák.  Trenér domácích Vlado Komarov vystřídal 15 závodníků, podobně jako Machnín. 

BULOVKA – NOVÉ MĚSTO 2:6 (1:3)

Klání dvou účastníků okresního přeboru (domácí jsou nováčky) patřilo Novému Městu, které bylo přesnější v šancích. Bulovka do poločasu byla nebezpečná, ale vytěžila jen jediný gól.  Po přestávce docházely oběma táborům síly, přesto u domácích to bylo markantnější. U Města podal kvalitní výkon gólman Hřib. 

Branky: Ponc, Hofman – Šindler 3, Pospíchal, Lode z penalty, Kolenkár.

HEJNICE – FRÝDLANT 1:6 (1:2)

Dokud domácí mohli, hrál se vyrovnaný fotbal v poli i herně. Celý poločas Hejničtí s Pikousem z Raspenavy vydrželi, i když hosté kromě dvou branek nastřelil ještě břevno. Ale fyzicky lepší Frýdlant postupem času domácí přehrával a navíc vstřelil tři branky z penalt (2x faul a jedna ruka). 

Branky: Lukáš Suk – Štrbák 2 (1 z pen.), Šindelář z pen., Mazánek z pen., vlastní, Kozák. 

CHRASTAVA – BÍLÝ KOSTEL 7:2 (3:1)

Domácí předvedli, že hrají o soutěž výš. Zejména neudržitelný byl kanonýr Jakub Beneš, který nasázel Kostelu pět branek. Další připojili Hořák a Patrman. V závěru derby domácí to v koncovkách šancí přeháněli, takže klidně mohla být výhra i dvouciferná.  Za hosty byli úspěšní Jaroslav Vacek z penalty a Lochman. Chrastava v sobotu 20. června hostuje od 17 hodin v Rumburku, Bílý Kostel má členskou schůzi. 

RYCHNOV – VRATISLAVICE 5:1 (0:0)

Hodinu držely Vratislavice krok a dokonce v utkání dvou I. B třídních soupeřů vedly. Jenže v závěru přestali vratislavičtí borci stíhat a důsledkem toho byly dva pokutové kopy a pět gólů v řadě. Vedoucí branku vstřelil za Vratislavice Strauss. 

ROZSTÁNÍ – KOSMONOSY 1:2 (1:0)

Kvůli průtrži mračen se zápas mezi domácími z I. B třídy a hosty z I. A třídy Středočeského kraje odehrálo na „dvojce.“ Ale kvalitnímu fotbalu to neuškodilo.  Domácí bez sedmi hráčů ze základu šli do vedení z proměněné penalty Jírou a měli stejně jako soupeř další tři gólovky. Nakonec hosté v pěkném fotbale strhli vedení na svoji stranu.

HODKOVICE – VESEC 4:2 (2:0)

Porovnání soupeřů z východní a západní I. B třídy dopadlo lépe pro „východní“ Hodkovice, které vedly již 3:1. Ve slušném utkání hraném na hřišti v Hlavici nakonec snížil hrající trenér Vesce Miloš Linke, který zaskočil gólmana střelou z úhlu. Předtím byl úspěšný Maršík. 

Branky: Hradecký, František Špinka (nový muž z Vratislavic), Bouška z penalty a Kovář.