Očekávaný duel druhých Hejnic s vedoucími Přepeři skončil výhrou hostů, kteří vedli již 4:0. Doubí se poločas trápilo s Košťálovem, ale vyhrálo a Rynoltice pokořily doma hrající Rovensko. Zatímco se ve Stráži nad Nisou radují ze tří bodů ze Cvikova, v Krásné Studánce vlají prapory po porážce na půl žerdě.

Krásná Studánka - Stráž p. R. 1:2

Taktika domácích hrát zodpovědně zezadu a na brejky vzala za své po čtyřech minutách. Rychlý útok hostů skončil gólem. Poté se sice většinu času hrálo na polovině Stráže, jenže domácí tři gólovky nevyužili. Ve druhé půli pokračovala snaha domácích o vstřelení gólu, ale stále byla bezzubá. Navíc studánecký stoper Hájek umožnil soupeři skórovat. Opět to byli Studánečtí, kteří útočili, jenže se povedlo skórovat pouze Langovi. Nápor a tlak domácích byl k ničemu a mohli být rádi, že neinkasovali potřetí. Nebezpečný útok dokázal zastavit Hájek za cenu žluté karty, i když klidně mohla mít barvu červenou.

Cvikov - Stráž n. N. 2:3

Stráž domácí zaskočila aktivitou a po šanci Horáčka se za chvilku trefil Pappas, který prošel celým hřištěm. Stráž držela míč a po neproměněné šanci zakončil další kombinaci V. Jirsa. Před půlí ještě Pappas vyšachoval pětici protihráčů, ale neměl sílu zakončit. Domácí dost nakopla laciná branka, která padla po chybě obránce. Hra Cvikova byla hodně emotivní a Stráž nebyla schopna udržet míč. Cvikov se hnal dopředu, jenže hostům vyšel brejk a Landa navýšil na 3:1. Po lobu Cvikov snížil, jenže také měl oporu v brankáři, jenž zlikvidoval Stráži dvě příležitosti. „Snažili jsme se o kombinaci a hrát fotbal. Proměnili jsme také polovinu ze svých šancí," chválil trenér Jiří Horáček.

Hejnice - Přepeře 2:4

V zápase druhého s prvním byly favorizované Přepeře lepší a domácí bez šancí. Domácí prospali poločas a navíc dvěma chybami umožnili hostům skórovat. Hejnice se dostaly do první šance ve 46. minutě, kdy zahrozil Pavel Neumann těsně nad. Po hodině hry nedosáhl na centr P. Neumann, a tak Přepeře dvakrát gólově udeřily. Až v posledních deseti minutách se domácí dokázali dvakrát prosadit a k tomu ještě své příležitosti nedali Pikous a Kanta.

Doubí - Košťálov 3:1

Hosté potrestali hlavičkou po rohovém kopu domácí neschopnost zakončovat šance. Za úvodních patnáct minut totiž Doubští zahodili tři velešance. Výkon domácích by se dal nazvat tragickým, nic nevycházelo. Nakonec Doubí začalo proměňovat akce v posledních dvaceti minutách, kdy hosté „odešli." Nejprve po rohu hlavičkoval Kosiewicz, pak Kosiewicz našel centrem hlavu Hájka a gól pro Rydvala vypracoval důrazný Matuna.

Rovensko - Rynoltice 0:3

Domácí zápas nezvládli a jedinou možnost měli ve 41. minutě. A to hráli od 22. minuty přesilovku. Hosté ve 13. minutě otevřeli skóre po akci Trnky a koncovce T. Vacka. V oslabení dokázali hosté držet míč a být aktivnější. Po půl hodině zvýšil jejich náskok T. Kotek po faulu na T. Vacka. Domácí byli překvapení a následně i podráždění, proto již v první půli inkasovali pět žlutých karet. To se samozřejmě projevilo v dalších minutách, protože za fauly a mluvení odešli tři předčasně do kabin. Ale ani Rynoltice přesilovku neumí, a přestože se hrálo na polovině domácích, dokázaly skórovat jen z trestného kopu T. Vacka. V koncovce zklamali dvakrát Čeřovský a Kopic.

Statistika fotbalové I. A třídy

Krásná Studánka – Stráž p. R. 1:2 (0:1). Branky: 69. Lang – 4. a 58. Cerman. Rozhodčí: Vachek, ŽK: 2:0. Diváků: 100. Krásná Studánka: Vrábel – Pekař, T. Hájek, Vajtr, Lang – Vondráček, Linhart, Vojtíšek, Smolák – Hak (77. Opočenský), Grepl.

Cvikov – Stráž n. N. 2:3 (0:2). Branky: 48. Kuběj, 77. Zvára – 19. Pappas, 34. V. Jirsa, 59. Landa. Rozhodčí: P. Blaschke, ŽK: 3:2. Diváků: 80. Stráž: Martin – Landa, Dostál, J. Jirsa, V. Jirsa – Michalík, L. Oberreiter, Komarov (72. Oplištil), Drašner – Horáček, Pappas.

Hejnice – Přepeře 2:4 (0:2). Branky: 82. Martin Zeman, 91. Matěcha – 45. a 77. Ježek, 21. Císař, 70. Hrmo z pen. Rozhodčí: Tykva, ŽK: 1:0. Diváků: 120. Hejnice: Dostál – D. Neumann, Malinský, Pikous, Šorejs (82. Kanta) – Matouš, Grujoski (62. Martin Zeman), Kinský (46. Michal Zeman), Matěcha – Koťátko, P. Neumann.

Doubí – Košťálov 3:1 (0:1). Branky: 71. Kosiewicz, 76. Hájek, 90. Rydval – 32. Cerman. Rozhodčí: Urbánek, ŽK: 3:1. Diváků: 10. Doubí: Jirák – Beneš, Kabát, Suchomel, Kosiewicz – Novák (90. Matuna), Kovařík, Rydval, Zeman

(46. Zradička) – Hájek, Herkner (83. Benda).

Rovensko – Rynoltice 0:3 (0:2). Branky: 13. a 70. T. Vacek, 30. T. Kotek z pen. Rozhodčí: Mařatka, ŽK: 8:1, ČK: 52. D. Malý, 54. L. Malý, 61. Koudelka – 22. Švarc. Diváků: 100. Rynoltice: Jan Vacek – Bláha (68. Jar. Vacek), M. Kotek, Trnka, Švarc – Hanzl, Ptáček, Čeřovský, Kopic – T. Vacek (73. Borsuk), T. Kotek.