Ve fotbalové I. A třídě byla sice Stráž lepší než béčko České Lípy, přesto nebodovala a je na tom opět zle. O postup bojující Hejnice vyhrály ve Velkých Hamrech.

Velké Hamry - Hejnice 0:1 (0:0)
Ve vyrovnaném boji měly Hejnice víc šancí než domácí. Ve 21. minutě šel Zeman k zemi zásluhou gólmana, za tři minuty nato prošel Šulc přes půlku hřiště, pak však zakončil nad. Po těchto dvou slibných momentech vytáhl gólman Hejnických šanci domácích nad břevno. Po přestávce již byly Hejnice jednoznačně lepší. Zeman sice po sólu neuspěl, ale Leitnerův trestný kop brankář neudržel a Smola byl nejpohotovější v dorážce - 0:1. Bohužel krátce nato byl vyloučen hostující Šulc a Hejnice se musely dost zatáhnout dozadu. Domácí v přesilovce dokázali jen nakopávat dlouhé míče, a tak hosté celkem v pohodě tyto situace zvládali. Naopak ještě předvedli několik brejků, které byly dost nadějné. Velkou šanci pojistit výhru měl Zeman, kterého však brankář po jeho sólu vychytal.

Branka: 52. Smola. Rozhodčí: Šubrt, ŽK: 3:4, ČK: 58. Šulc (H). Diváků: 120. Hejnice: Dostál - Tučani, Leitner, Řezníček, J. Kobr - Pecháček (46. Severýn), Šulc, Budka, Holub - Smola (70. L. Kobr), Zeman.

Nová Ves - Lomnice 2:2 (1:0)
Ves začala svůj boj dobře. Měla po kombinacích několik možností ohrozit branku, ale povedlo se proměnit jen dobře zahraný rohový kop ve 20. minutě, kdy se prosadil hlavičkující Řezka. Do poločasu pak měl nejvýraznější šanci Horoščák, který svůj únik nasměroval do gólmana. Po přestávce se domácí nemohli probrat. Za patnáct minut „nasekali“ chyby, ze kterých je soupeř dvakrát vytrestal a otočil stav utkání. Domácí se po poločasovém spánku rozehrávali pomalu, navíc je oslabil svým vyloučením Novotný. Jenže i v deseti se začali domácí zlepšovat, gól však nepřicházel. Když byl vyloučen další borec Vsi Koprnický, nevypadalo to růžově. Ale štěstí přeje připraveným a těmi byli domácí. I v devíti se hrnuli dopředu a z posledního rohového kopu Abraháma byl zakončovatel Svoboda přesný a srovnal na 2:2.

Branky: 20. Řezka, 90. Svoboda - 50. Aster, 60. Drábek. Rozhodčí: Rais, ŽK: 2:2, ČK: 65. Novotný, 80. Koprnický (oba NV). Diváků: 30. N. Ves: Zahradník - Koprnický, Vávra, V. Kverka (46. Cusnir), Řezka (46. Abrahám) - Svoboda, Horoščák, Novotný, Kopic - Kouba, Bartůněk.

Stráž n. N. - Česká Lípa B
1:2 (0:2)

Stráž nastoupila s velkým odhodláním a byla až překvapivě lepší. Lípa se nedostala dlouhé minuty ani za půlku. Jenže vše je o gólech a ty Stráž zapomněla dávat. Lode dvakrát po úniku nastřelil brankáře, Horáček v dobré šanci přestřelil a další střely neměly gólový punc. Takže zaúřadovali hosté, když jejich centr chtěl odhlavičkovat domácí Jíra, ale překonal svého gólmana. Další neštěstí pro Stráž přišlo za deset minut. Hosté zahrávali roh a domácí bek odkopem nastřelil Kaňkovského, od něhož skončil míč v síti podruhé… Hodně a hodně nezasloužené vedení hostů. Po přestávce domácí vrhli všechny síly do útoku. Velmi dobře hrající Stráž zaslouženě brzy snížila, Reslem. Dál pokračoval atak domácích, avšak střela Resla skončila jen na tyči, Jíra v gólové pozici minul. Domácí stále drželi vysoké tempo, dobře kombinovali a v poslední čtvrthodině se čekalo na definitivní zlomení soupeře, který odpadl. Jenže Strážským nebylo dopřáno ani vyrovnat.

Branky: 55. Resl - 28. vlastní, 38. Kaňkovský. Rozhodčí: Bým, ŽK: 2:2. Diváků: 50. Stráž: Hýbl - Valášek, Jíra. Skalický, Kašpar - Lode, Soukup, Budský, Resl (80. Neumann) - Horáček, Žoček.