Stráž n. N. - Chrastava 6:4 (3:2)

Hosté nezachytili nástup a hlavně nemohli polapit rychlého Tomáše Drašnera, autora dvou branek (další tři zazdil). První vstřelil V. Jirsa po centru. Rychlostně vybavení domácí útočníci dělali z obrany Chrastavy trhací kalendář, a ta mohla být ráda, že ve 34. minutě byl stav pouze 3:0. V závěru hosté vytěžili dva góly ze dvou penalt Abraháma a snížili. Ve druhé půli byla hra podstatně vyrovnanější a hosté se hnali za vyrovnáním. Trefil se dvakrát mladý Ďuriš střelou z dálky a hlavičkou. Přesto byl střelcem zápasu domácí Kosiewicz, autor hattricku.

Stráž: Černý L. Oberreiter, T. Oberreiter, Dostál, V. Jirsa - Horáček, T. Drašner, Havlíček, Trejbal - Michalík, Kraus. Střídali: Kosiewicz, J. Jirsa, Komarov, L. Drašner. Chrastava: Zíka - Stránský, Urban, Šipula, Szpyt - Kos, Vávra, Mareček, Vodička - Abrahám, Jahoda. Střídali: Sochor, Kverka, Kopecký, Ďuriš, Wolf, Rieger, Mazánek.