Stráž nad Nisou - Jilemnice 1:2 (0:0)

Domácí si sami přetrhli šňůru úspěchů, když nastřelili čtyřikrát tyč a jednou břevno. Hned v úvodu zahrozila prvním útokem Jilemnice a dala tak vědět, že se nebojí prvního místa domácích. V 19. minutě domácí Kraus střílel do tyče, od ní šel míč do gólmana a následně do druhé tyče. Ve 23. poslal trestný kop Oberreiter do břevna.

Před poločasem se dostal Lode sám před brankáře, ale rozvlnil jen boční síť. Domácí se snažili překonat obranu soupeře vysokými míči, ale ve vzduchu velmi bojovná Jilemnice vládla. Hrálo se od vápna k vápnu s dobrým nasazením. Po přestávce přišlo Stráži první varování. Princ se nechytatelně trefil ze dvaceti metrů - 0:1. Domácí však zareagovali po deseti minutách, kdy si ostrý Žočkův centr nasměroval do vlastní sítě stoper Jilemnice.

V 78. rozezvonil tyč Skalický, ale přišla druhá ťafka hostů. Po dvojnásobné chybě se prodral za míčem Poncar a před brankářem byl přesný. Stráž šla do útoku a v 86. Žák střílel do prázdné brány, ale za brankáře zaskočil na poslední chvíli obětavě bek. V poslední minutě poslali domácí centr do vápna, kde ho sice brankář podběhl, ale od tyče se odrazil ven… Snad si Stráž vybrala smůlu až do konce podzimu.

Branky: 61. Žoček - 50. Princ, 80. Poncar. Rozhodčí: Řeháček, ŽK: 2:1. Diváků: 70.
Stráž: Schöler - Kosiewicz (46. Smrž), Skalický, Soukup, Klucho - Lode, Kraus (78. Neumann), Oberreiter, Žák - Horáček, Žoček.

Doubí - Frýdlant 4:1 (0:0)

Derby dvou týmů, které na jaře ještě působily v I. B třídy do poločasu nikoho nenadchlo. Průměrný fotbal bez vážnějšího ohrožení branek. Vše se k lepšímu změnilo po přestávce. Obránci Frýdlantu chybovali, mezi ně vlétl rychlý Šlambor a Doubí vedlo. Patnáct minut trvalo vedení domácích. Také na jejich straně došlo k chybě obran a zkušený Folda se ocitl sám před mladým Svinkou - 1:1. Frýdlant vycítil šanci a byl hodně nebezpečný. Jenže čerstvý hráč Vondrášek po své první akci poslal Doubí do vedení a prakticky tím zlomil odpor hostů. Závěr Doubským vyšel znamenitě, když se nejprve parádní střelou prosadil Hauer ze 25 metrů a vše dokončil Páral z penalty, která byla nařízena za faul na Vondráška.

Branky: 48. Šlambor, 73. Vondrášek, 83. Hauer, 86. Páral z pen. - 63. Folda. Rozhodčí: L. Brož, ŽK: 3:2. Diváků: 80.
Doubí: Svinka - Kozák, Fronc, Suchan, Bláha - Pošmourný, Hauer (84. Bradáč), Zikmund (63. Vondrášek), Šlambor - Stříbrný (71. Tonev), Páral. Frýdlant: Krotil - Závěta (32. Bartoš), Stejskal, Coufal, Folda - Scheidl, Marek, Kutílek, Melichar - Šindler (58. Ponc), Lopuszynski.

Nová Ves - Vratislavice 1:1 (1:1)

Ve vyrovnaném střetnutí se spíše soupeři hlídali. Hrálo se většinou po vápna, bez větších šancí. Domácí se jako první dostali do vedení, když se před bránou zjevil Horoščák a podél gólmana skóroval. Za devět minut hosté srovnali zkušeným Rampáčkem, který si na velkém vápně udělal dva obránce a přesná střela byla gólová. Stále se hrálo ve středu hřiště, jen v 80. minutě mohl domácí Kverka rozhodnout o všech bodech. Jenže jeho střela ze dvanácti metrů mířila vysoko nad zívající bránu.

Branky: 12. Horoščák - 21. Rampáček. Rozhodčí: Vokřínek, ŽK: 2:1. Diváků: 70.
Nová Ves: Zahradník - Vávra, Bartůněk, Novotný, Dobiaš - Cušnir, Abraham, Kučera, Slavík (75. Malaga) - Horoščák, Řezka (30. Kverka). Vratislavice: Jiříček - Belas, Dlouhý, Rampáček, Šidák - Šesták, Smolák, Štěpánek, Čermák - Jiří Štefan, Cibulka (90. Jak. Štefan).