Teplice - Liberec 3:2 (1:1)

Špatný terén neumožňoval zejména Libereckým kloudnou kombinaci, o kterou se přesto neustále snažil. Liberec měl několik dobrých příležitostí ke vstřelení gólu, ale důrazně a tvrdě hrající domácí vše ustáli. Teplice těžily z nakopávaných míčů, do nichž chodili velice důrazní útočníci. Po jednom z nich a navíc nedorozumění beka s gólmanem vstřelili domácí branku. Předtím však musel po jednom tvrdém zákroku odstoupit Bednář. Liberec ve 30. minutě skóre srovnal po kombinaci a přesném centru zakončil hlavou Antoš.

Druhý poločas začal pro Liberecké nešťastně, kdy se hráč Teplic ukopl, ale byla z toho krásná přihrávka mezi obránce a následně přesné zakončení na 2:1. Liberec byl sice v poli lepší a měl mírnou převahu, jenže po jednom prohraném souboji Teplice zvýšily na 3:1. Liberec to ale nezabalil a dál se snažil. Tři minuty před koncem byl faulován kejdana a z penalty Bláha snížil. Liberečtí měli další nápor, ale čas byl proti. „Místy jsme domácí přehrávali a stále se snažili o kombinace, i když byl terén hrozný,“ podotkl trenér Martin Janošík.

Branky: Antoš, Bláha z pen. Liberec: Konečný - Macháček, Flesner, Janků, Otta - Barac, Bláha, Kukla, Knejzlík - Bednář, Antoš. Střídali: Kejdana, Dunajevský, Kašík, Jakimič, Šimek, Hořák.