“Musíme poděkovat všem hráčům za vynikající výkony a dobrou tréninkovou morálku,“ tvrdili oba trenéři. Rapid si vedl v krajském přeboru slušně, když prohrál jediný zápas v základní části. V šesti utkáních nadstavby pak dvakrát remizoval. Ve skupině o postup hrál společně s Velkými Hamry, Frýdlantem a Novým Borem. „Vynikající byla obrana s brankářem Jiříčkem, když v nadstavbě inkasovali minimum branek a v posledních třech zápasech nedostali ani gól.

Dobře hráli útočníci Stanislav Pabiška a Barbořák, v záloze Slavík, Soukeník, Škoda, Filinger a Vondráček,“ vyjmenovává Smejkal. „V nadstavbě pomohly také posily Vondráček, Barbořák a Poživil, v průběhu sezony ještě přišli z Českého Dubu Dostál, Pugner a Slavík. Přitom se takového velkého úspěchu dosáhlo v podmínkách, kdy jsme byli jako bezdomovci. Na Rapidu byla špatná tráva, takže jsme hráli v Doubí, U Nisy a ve Stráži. Náš prezident Pavel Škoda nám naštěstí na nadstavbu zajistil trénování na umělé trávě Slovanu. Proto všem patří poděkování,“ dodal Smejkal.

Rapid se v těchto dnech sloučil s VTJ Ještěd Liberec pod názvem VTJ Rapid Liberec, takže pět končících dorostenců může jít do letní přípravy s týmem krajského přeboru. Ale samozřejmě je tu béčko ve III. třídě, které by jistě rádo postoupilo do okresního přeboru. Na hřišti Rapidu se buduje zavlažovací systém a brzy plocha dostane nový trávník. Výhledově se do roku 2012 počítá s výstavbou umělé trávy na současném škvárovém hřišti.