Hradec Králové B – Slovan Liberec 1:1 (0:0), st.

Hosté doplatili na střeleckou efektivitu, když jeho střelci nedokázali v šancích přesně zacílit. Zejména ve druhém poločase Liberečtí soupeře přehrávali a byli lepší. Jenže domácí byli nebezpeční ze standardních situací a po jedné z nich se dostali do vedení. Liberec pokračoval v ataku a v 63. minutě Suk zařídil alespoň vyrovnávací gól.

Liberec: Kobr – Grund, Kopča, Novotný, Pavlásek – Resl (85. Bína), Krystan, Rumler (35. Beneš), Gadžo (75. Benek) – Jakubek, Suk.

Hradec Králové B – Slovan Liberec 1:4 (0:0), ml.

Hostující tým přehrával domácí , ale celý poločas nenašel střelecký recept. To se změnilo po přestávce, kdy vstřelil po slušných akcích čtyři branky a potvrdil tak zaslouženou výhru.

Branky: Šušta, Krajina, Urbanec, Kmoníček. Liberec: Kanta – Kordík, Farkaš, Uzel, Beníšek – Povr, Urbanec, Šušta, Dobeš – Šindelář, Krajina. Střídali: Kmoníček, Černý, Werner, Hybner.

V dorostenecké divizi vyhrál Slovan Liberec B v Pardubicích 1:0 a je v tabulce starších na třetím místě. Mladší divizní dorostenci Slovanu Liberec B zvítězili v Pardubicích 5:0 a jsou na pátém místě.

Dorosteneckou divizi hraje ještě VTJ Rapid Liberec, který ve starších podlehl Chrudimi 0:2 a mladší VTJ Rapid remizoval s Chrudimí 3:3. Starší VTJ Rapid je jako nováček soutěže na 11. místě, mladší dorost dvanáctý.