„Herně a výsledkově se nám moc nepovedl, ale měli jsme nejlepšího střelce turnaje Boušku,“ potvrdil Lexa.

Jablonec Slovan Liberec 1:3 (0:1). Ve slušném utkání z obou stran vedl Liberec ještě pár minut po přestávce. V úvodu II. půle spálil tři vyložené šance, aby krátce na to domácí vyrovnali. Vyrovnaný zápas hraný v dobrém tempu přinesl více vyložených příležitostí pro Liberecké, kteří dvě z nich dokázali využít a zvítězit. „V utkání jsme měli víc gólovek a jasných šancí než Jablonec. Z nebezpečných útočných akcí jsme vytěžili tři góly,“ dodal Lexa. Branky: Štemberk Bouška, Matějka, Polívka.

Starší liberecký dorost hraje na umělé trávě stadionu U Nisy v neděli 22. ledna, kdy od 14 hodin změří síly s divizními muži Turnova.