Bohemians B – Liberec 2:1 (1:0)

Hosté podali hodně vlažný výkon, jakoby si mysleli, že se soupeř porazí sám. Jenže se šeredně mýlili. Domácí hráli obětavě a bojovně, takže po zásluze vedli, i když z penalty po zbytečném faulu. Menší zlepšení Libereckých ve druhém poločase znamenalo vyrovnání stavu v 70. minutě, kdy se prosadil Uzel.

V závěru pak mohl Slovan inkasovat ze série rohů, které naštěstí přežil. Ale nepřežil 94. minutu, v níž se kopala druhá, poněkud podivná penalta. Domácí ji využili a Liberec si musel za špatný výkon připsat svoji druhou porážku. „Hráli jsme špatně. Takhle se o body nehraje,“ potvrdil trenér Jiří Kaiser.

Liberec: Kanta - Bína, Soběslav, Uzel, Koťátko - Vojta (65. Radačovský), Karić, Daniel, Rozmajzl (80. Krajina), Jiroutek (60. Koblížek) - Beneš.

Mladší dorost s Bohemians Praha B prohrál 2:4, když branky dali Černý z penalty a Krajina. V sobotu 17. října se od 11 a 13.15 hodin na městském stadionu utká Slovan s Plzní.