Za silného větru byla od začátku Slavia lepší a půl hodiny měla výraznou převahu. Liberečtí hráči nestíhali, přesto obě branky do poločasu padly až po standardních situacích. Liberec dokázal snížit v závěru půle, kdy si domácí po rohu Beníška vrazili sami míč do brány. Druhý poločas byl ze strany Slovanu lepší, když patnáct minut s domácími srovnali krok. Měl i několik nadějných situací, ale nedostal se do zakončení.

Slavia Praha - Slovan Liberec 5:1 (2:1)

Doplácel na špatnou mezihru a také na nepřesnosti v přihrávkách. Po špatně zahrané malé domů inkasoval v 65. minutě potřetí a tento gól Liberecké zlomil. Po chybě gólmana bylo 4:1 a pět minut před koncem dala Slavia opět lacinou branku, když liberecká defenziva nebyla schopna odkopnout ani na čtyřikrát míč z vápna. „Výkon našich hráčů je pro mě zklamáním,“ podotkl Kaiser.

Slovan: Kolář - Uzel, Farkaš, Kordík, Beníšek - Šusta, Kraus, Jiroutek, Krajina - Kmoníček, Verner. Střídali: Kučírek, Hořák, Urbanec, Povr, Patka.

V sobotu 12. února od 11 hodin Slovan U Nisy hostí Příbram.