Spartě v úvodním náporu pomohl „do sedla“ vlastní gól Dejmka již ve 4. minutě. Liberečtí hráli zakřiknutě a za první poločas brankáře Zítku vůbec neohrozili, zato útok černého obra Kweukeho skončil ve 38. minutě druhým gólem v Bičíkově bráně.

Sparta - Slovan 3:2

Po přestávce se Slovan viditelně zlepšil a z centru Štajnera snížil mladík Hadaščok. Pak se „pomstil“ brankou Sparťan Kerič, ale po rohovém kopu kontroval přesnou hlavou Dejmek, a potvrdil tak větší aktivitu Slovanu. Liberečtí se stále tlačili dopředu, ale několikrát je zastavil praporek asistenta kvůli údajným ofsajdům. Dramatický a kvalitní fotbal pokračoval až do konce. V závěru měl ještě dobrou příležitost hlavičkující Sivrić, jenže Zítka byl pozorný. Liberečtí předvedli ve druhém poločase velmi kvalitní fotbal.

Branky: 4. vlastní, 38. Kweuke, 58. Kerić - 51. Hadaščok, 65. Dejmek. Rozhodčí: Franěk. Poločas: 2:0. Slovan: Bičík – Gebre Selassie, Dejmek, Holeňák, Fleišman – Dočkal, Vácha, Gecov, Štajner, Breznaník (90. Vlasko) – Hadaščok (77. Sivrić).