Ve velké konkurenci, která zahrnovala i tým Barcelony, vybojovali ostřílení Hanáci první místo. Organizátorům turnaje, Petru Švancarovi s Luďkem Zelenkou, se podařilo do Brna přivést, kromě Sigmy, týmy Sparty, Slavie, Bohemky, Liberce, Slovácka, Baníku, Slovanu Bratislava, domácí Zbrojovky a bývalých hráčů FC Barcelona v čele s bývalým prezentantem Andoni Goikoetxeou.

Z bývalých úspěšných českých reprezentantů se Za Lužánkami představili Pavel Kuka, Marek Jankulovski, Tomáš Galásek liberecký Jiří Štajner, Tomáš Ujfaluši, Jiří Novotný, Jiří Jarošík, Tomáš Jun nebo Jaromír Blažek.

Hrála se klasická malá kopaná s pěti hráči v poli na 15 minut. "Líbilo se nám to všem. Krásně zorganizované, výborná úroveň fotbalu, kde jsi si zahráli. Potkal jsem spousty již bývalých spoluhráčů a je jen škoda, že jsme se neprobojovali líp než na 7. místo. Ve finále pak Olomouc srazila do té doby suverénní Spartu, se kterou jsem prohráli 0:4. Už se těším na další ročník. Fakt skvělý," hodnotil turnaj Jiří Štajner.

Barcelona 2:3. V poslední sekundě Liberečtí kapitulovali potřetí. Branky: Kopic, Janošík. Sparta Praha 0:4. Jednoznačný zápas mladých vítězů. Ostrava 4:3. Krásný hattrick Jiřího Štajnera a výhru zpečetil Pepa "Hemele" Obajdin. Brno 0:1. Slovan měl spousty šancí, ale ke konci se domácí přece jen šťastně prosadili.

Ze sedmnácti libereckých účastníků se na hřišti prezentovali: Kosař, Miškovský - Trojan, Pošmourný, Kopic, Štajner, Zelenka, Obajdin, Zábojník, Studený, Janošík, Kleibl.