Slovan Liberec – FC Mělník 11:0 (6:0)

Od prvních minut se Liberecké tlačily před branku Mělníka a snažily se dát gól. Až ve 13. minutě otevřela skóre Pomijová, když využila nahrávku Matějkové. Za deset minut dobře vystřelila z dálky Kutifelová, brankářka míč vyrazila, ale pohotově ho do sítě dorazila Jarchovská. Další gól dala Pomijová, když obešla dvě hráčky a sama před brankou nezaváhala. Pak vyslala Mikysková míč mezi obranu na Jarchovskou, která všem utekla a bylo 4:0. Před koncem poločasu se odhodlala k akci Matějková, obešla čtyři soupeřky, ale její následnou střelu brankářka vyrazila.

Ale jen před Veidlovou, která dorazila na 5:0. Třetí gól ještě v prvním poločasu stačila dál Pomijová, když si z druhé vlny naběhla před branku, vzala si míč a bylo 6:0. Druhý poločas začaly domácí vlažněji a další branky daly až v jeho polovině. Matějková nahrála Bouškové, ta po čáře zatáhla míč k praporku a před brankou našla Mikyskovou, která hlavou trefila na 7:0. Po závaru ve vápně Mělníka padl další gól, když Boušková míč vysokým lobem poslala před branku, kde vyskočila nejvýše Kovářová a hlavou dala na 8:0. Boušková se podílela i na dalším gólu, když našla nabíhající Friedrichovou, která umístěnou střelou k zadní tyči trefila na 9:0. Další umístěnou střelou k tyči skórovala i Matějková, když se uvolnila otočkou ve vápně a skóre uzavřela Kovářová, která se z půlky vydala k brance a po několika přiťuknutí se spoluhráčkami došla až před brankářku, kterou pokořila pojedenácté.

Branky: 13., 29. a 45. Pomijová, 22. a 34. Jarchovská, 73. a 87. Kovářová, 45. Veidlová, 66. Mikysková, 83. Friedrichová, 84. Matějková. Liberec: Pižlová – Horčičková (46. Boušková), Kovářová, Pomijová (46. Filingerová), Jeřábková – Friedrichová, Matějková, Mikysková, Kutifelová – Veidlová (62. Jedličková), Jarchovská.