Liberec - Ostrava 2:3 (0:1)

Liberecké zahájily mohutným náporem a ve 3. minutě vyslala Poláčková nepříjemnou ránu na branku. V tlaku byla nastřelena tyč a Pomijovou vychytala skvělá gólmanka Bednaříková. Liberec měl častější střelbu a pochopitelně daleko více ze hry než Baník. Škoda, že pro natažený sval musela brzy střídat domácí Červeňáková. Ve 30. brankářka zlikvidovala hlavičku domácí Pižlové, ale gól nepřicházel. Nakonec se ho diváci dočkali, ale do domácí branky. Po zákroku před vápnem se k trestnému kopu postavila Hlavenková a na přesnou střelu neměla Dolejšová nárok. Domácí byly chvilku jako opařené a střela Markové minula tyč o centimetry. To byly jediné dva pokusy Baníku v poločase. Domácí měly podstatně častější střelbu, ale nepřesnou nebo ostatní pochytala Bednaříková. Také ve II. půli měly Liberecké stálý tlak, z něhož vyrovnala skóre Poláčková. Za šest minut pak doslova zabouchala na prvoligovou bránu Pomijová a Slovan vedl 2:1. Jenže hned za dvě minuty přišla chyba při rohu a bylo srovnáno. Převaha domácích nebyla nakonec nic platná, šance Pižlové a Jarchovské se neujaly, a tak trestal Baník. Sedm minut před koncem po chybě obrany přibouchla Ostrava definitivně bránu na ligovou scénu. „Projevilo se to, že holky hrály během deseti dnů čtyři zápasy a také obrana nebyla ze druhé ligy zvyklá hrát pod tlakem," podotkl manažer Slovanu Antonín Lukáč.

Branky: 70. Poláčková, 76. Pomijová - 38. Hlavenková, 78. Stanjurová, 83. Břeská. Liberec: Dolejšová - Poláčková (85. Folprechtová), Pižlová, Kovářová, Hořčičková - Boušková, Jarchovská, Ubiasová, Červeňáková (21. Jedličková - 60. Filingerová) - Pomijová, Matějková.