Hejnice - Cvikov 6:0 (3:0)

Kočka - myš. Tak jednostranný to byl zápas. Navrch show jednoho muže - Davida Smoly. Ten dal nešťastnému soupeři pět gólů. Za ten pátý si vysloužil žlutou kartu, protože obešel brankáře a na brankové čáře si klekl a míč doklepl hlavou do sítě. Hned v samém úvodu ještě nedali tutovky Šulc a Koudelka, v další šanci již Šulc uspěl. To běžela 6. minuta. V herní převaze pak hosté faulovali a Smola začal svůj střelecký koncert. Na další zásah mu přihrál Holub, pak dal gól po rohu hlavou, další z protiútoku a vše završil v 70. minutě. Takže v rozpětí 54 minut pět kusů. To ani v takovém čase nevypije stejný počet piv. A navíc hosté mohou být spokojeni se šestkou, protože domácí neproměnili tři nebezpečné závary před jejich bránou.

Branky: 16. z pen., 33., 50., 52. a 70. Smola, 6. Šulc. Rozhodčí: Mařatka, ŽK: 3:3. Diváků: 100. Hejnice: Vykoukal - Řezníček, L. Kobr, J. Kobr (70. Zoreník), Suk (54. Janda) - Šulc, Holub (68. Sojka), Severýn, Koudelka - Smola, Tučani.

Višňová - Vratislavice 4:0 (1:0)

Vstup měli lepší hosté, ale pak se domácí srovnali a Hofman nastřelil břevno. Stejný hráč mířil v další šanci nad, takže mu šance vyšla až do třetice chvíli před poločasem. Hosté nebyli nebezpeční a ohrozili gólmana jen trestným kopem. Druhou půli začaly Vratislavice dobře a měly navrch. Jenže po pěti minutách skončil Z. Rampáček (druhá žlutá) a Štrbák zvýšil na 2:0, když dorazil střelu Hofmana do břevna. Krátce nato následoval faul na Štrbáka a penaltu proměnil Soukup. Deset minut před koncem přišli hosté o dalšího hráče (kecy), a tak je potrestal po úniku Jakla Hofman svoji druhou trefou.

Branky: 43. a 85. Hofman, 50. Štrbák, 57. Soukup z pen. Rozhodčí: Rais, ŽK: 4:2, ČK: 50. Z. Rampáček, 80. Leitner (oba Vr). Diváků: 130. Višňová: Veselý – havlíček, Soukup, Jakl, Netolický – Dobrovodský, Kepr, Zach, Lachman – Štrbák (70. Šmidrkal), Hofman. Vratislavice: J. Rampáček – Dlouhý, Z. Rampáček, Leitner, Potůček – Smolák (70. Drbohlav), Holý (46. Štěpánek), Šidák, Dlabola – Kincl, Horáček (80. Urban).

Pěnčín-Turnov B - VTJ Rapid Liberec 1:2 (0:1)

První šanci v 16. minutě domácí Kulhánek poslal do brankáře, zato hosté ve 27. udeřili. Po zbytečném faulu si postavil míč Novák a dělovkou ze 30 metrů dal gól. Domácí byli otřeseni, takže zahrozili v závěru, kdy gólman Zíka vyrazil trestný kop, následně vyřešil šanci Svobody a střelu Loudy. Na šance se nehraje a v 54. přišel další trestný kop VTJ. Ten Landyš nasměroval na hlavu Řeháčka a jeho teč byla gólová. Domácí se nevzdali a hned za dvě minuty snížili po rohu a střely z otočky Vavřicha. Vyrovnaný fotbal pak skutečně mohl vyrovnat Vavřich, jenže po pasu J. Bárty namířil hlavičku jen do gólmana.

Branky: 56. Vavřich – 27. Novák, 54. Řeháček. Rozhodčí: Diringer, ŽK: 0:3. Diváků: 150. Pěnčín–T: Jíra – J. Bárta – Matoušek, Mynář, Vajda – Krejčík (53. Beneš), Hanuš, Louda, Kulhánek (59. Vodrážka) – Vavřich, Svoboda (64. Žďárský). VTJ Rapid: Zíka – Rašín, Lukáč, Stárek, Houdek – Řeháček, Kordík, Landyš, Husák – Kněbort (88. Hegr), Novák.

Hrádek – Mimoň 2:1 (1:1)

Nápor Hrádku v chrastavském azylu odstartoval šancí Štálík v 5. minutě. Stejný hráč pak zužitkoval roh a teč Filipa na 1:0. Po akci hrádecký Janáček orazítkoval tyč, další akci na dotek zakončil Janáček nad. Domácí měli tři velké šance, dali jediný gól, hosté svoji jedinou příležitost dokázali po rohu v závěru využít. Ve II. půli se opět tlačili domácí dopředu, jenže Štálíkovo sólo neuspělo, Procházka při své individuální akci udělal kličku brankáři, ale dostal se z úhlu. Po nevýrazné čtvrthodině přišel na hřiště hrádecký Haunold a po osmi minutách pobytu na hřišti rozhodl po úniku zápas. To již hosté byli v deseti. Poté ještě mířil po kombinační akci vedle Štálík, Haunold pak po své akci nahrál Janáčkovi a ten poslal míč do tyče.

Branky: 19. Štálík, 83. Haunold – 45. Jeník. Rozhodčí: Huřťák, ŽK: 2:3, ČK: 78. Foubík (M). Diváků: 250. Hrádek: Vašíček – Hynek, Vinš, Váňa, Filip – Hovorka, Nývlt (60. Brožík), Janáček, Kraus (46. Just) – Procházka (75. Haunold), Štálík.