Nesnen Feuleu Ndemen se narodil 18. března 1990. Jeho místo je ve středu zálohy. Kamerunec měří 179 centimetrů a váží 75 kilogramů.
„Jsem rád, že jsem se s Libercem dohodl. Chci se v Evropě prosadit. O českém fotbalu toho moc nevím, ale agent mi říkal, že se tu hraje dobrý fotbal. A o Slovanu jsem si přečetl, že dvakrát vyhrál místní titul, takže to bude dobrý tým,“ řekl před včerejším odpoledním tréninkem záložník, který by měl na dresu nosit jméno Ndemen.

„Všichni mi ale říkají „Žunínu“ (Junior), to ale prý na dresu mít nemůžu,“ neskrývá Ndemen zklamání.

Kamerunský záložník do Slovanu nepřichází zrovna se skromným cílem. „Chci s Libercem vyhrát titul. Jinou ambici momentálně nemám. Chci pravidelně hrát a vyhrát ligu,“ říká sympatický chlapík. Tomu se zatím v Liberci moc líbí. „Hráči, trenéři a další, které jsem zatím potkal, jsou moc fajn. Vypadají mile a chovají se ke mně hezky. Na tréninku se mi s nimi pracuje dobře. Jsou tady vynikající hráči. Hrajou moc dobrý fotbal,“ chválí Ndemen své spoluhráče.
Nesnen Feuleu Ndemen hrál pět let nejvyšší kamerunskou soutěž. Do Slovanu přichází z týmu Les Astres FC, který sídlí ve městě Douala v Kamerunu. (lv)