Svěřenci trenéra Škorpila vyšli z turnaje se ctí, když v sobotu vyhráli základní skupinu. V neděli už se jim výsledkově nedařilo a po prohrách s Mladou Boleslaví v semifinále a se Spartou v utkání o 3. místo obsadili čtvrtou příčku. Klub za to inkasoval prémii 100 tisíc korun.

Z 25členného kádru, který zbyl na soustředění trenérům po přestupu Bílka do Kaiserslauternu, se pražského turnaje zúčastnilo 19 hráčů. Kvůli menším zdravotním problémům nebyla nasazena šestice Janů, Dočkal, Frejlach, Blažek, Gecov, Hochmeister.
SKUPINA B

LIBEREC – BOHEMIANS 1905 2:2 (1:1)

Do prvního utkání poslali trenéři čtveřice Nezmar, Papoušek, Liška, Holeňák; Smetana, Dort, Košťál, Gebre Selassie; Vlasko, Polák, Kerič, Vulin, v brance byl Zlámal. V 8. minutě se po individuální akci prosadil Gebre Selassie, který prokličkoval do vápna a prostřelil Sňozíka. Ve 12. min. Rychlík prostřelil Zlámala – 1:1. Druhá půle začala náporem Bohemky, mohutně povzbuzované největším fanouškovským „kotlem“. Zlámal ale Slovan podržel. Naopak Sňozík v 22. min. chyboval. Jeho rozehrávku zachytil Košťál a Smetana technickou střelou obstřelil vyběhnuvšího brankáře – 2:1. Z vedení se ale Liberec neradoval dlouho, Ibragimov srovnal v 24. min. na konečných 2:2.

SLAVIA PRAHA – LIBEREC 2:3 (1:1)

Ve druhém zápase nastoupil v brance Hauzr. V poli se střídaly tyto čtveřice: Nezmar, Papoušek, Liška, Holeňák; Dort, Smetana, Dejmek, Gebre Selassie; Radzinevičius, Dohnálek, Vlasko, Polák. Až do 8. minuty gól nepadl. Pak už se na snažení hráčů v poli nemohl dívat Hauzr a střelou z půlky pokořil kolegu Vaniaka – 0:1. Vedení vydrželo do 12. min., kdy si za obranu zaběhl Ivana a vyrovnal. V 21. min. trefil Gebre Selassie po rohu Dorta tyčku. V 24. vrátil Slovanu vedení Vlasko – 1:2. O tři minuty později zaváhal Hauzr s rozehrávkou a Černý snadno vyrovnal. Zápas směřoval k remíze, to se ale nelíbilo Papouškovi, který v poslední minutě prostřelil Vaniaka – 2:3.

AUSTRIA VÍDEŇ – LIBEREC 2:4 (0:1)

Sestava byla shodná jako proti Slavii, jen v brance nastoupil Zlámal a ve druhé půli při oslabení pomohl spoluhráčům Vulin. V 8. min. Dort rozehrál roh a Dejmek o břevno otevřel skóre. V 16. min. byla Krammerova bomba nechytatelná – 1:1. V 20. minutě vrátil Liberci vedení opět po rohu Dorta Gebre Selassie a za tři minuty zvýšil na rozdíl dvou branek Nezmar – 1:3. Potom ještě dokázal zápas zdramatizovat parádním gólem Dimič, ale poslední slovo měl Nezmar, který pečetil postup do semifinále.

SEMIFINÁLE
LIBEREC – MLADÁ BOLESLAV 1:4 (0:2)

Do semifinálového duelu nemohli trenéři použít zraněné hráče Košťála, Nezmara a Keriće. A na hře byla jejich absence bohužel dost znát. Nejlepším a nejnebezpečnějším hráčem Slovanu byl paradoxně brankář Hauzr. Každá jeho střela z půlící čáry byla nebezpečím pro soupeřovu branku. Góly Boleslavi stříleli Sylvestre (11.), Mendy (15. a 23.) a Kalina (20.). V 24. snížil po Vlaskově přihrávce o mantinel Vulin.

O 3. MÍSTO
LIBEREC – SPARTA PRAHA 5:6 (2:5)

Slovanu hrubě nevyšel úvod. Hned ve 12 vteřině (patrně nejrychlejší gól turnaje) potrestal nedůraznost Wilfried. Smetana sice brzy vyrovnal na 1:1, hned poté ale nešťastným zákrokem připravil gól Kladrubskému. Na 1:3 zvyšoval ve 3. min. V. Kadlec. V 8. minutě snížil po Dohnákově přihrávce Dort. Další góly však do Zlámalovy sítě přidali ještě do poločasu Zeman a Peter. V úvodu druhé půle Gebre Selassie přesnou přihrávkou vyzval ke krásnému gólu Holeňáka - 3:5. V 19. ale potrestal hloupé střídání při rohu Sparty opět V. Kadlec - 3:6. Ve 27. Zlámal našel přesně Holeňáka a ten zajistil dramatický závěr. V 29. snížil na rozdíl jediné branky jemnou tečí Papoušek - 5:6. Slovan stáhl brankáře a 15 vteřin před koncem měl na kopačce vyrovnání Renato Kelič, ale přestřelil.