Halový turnaj pořádaný FC Hradcem Králové absolvoval Slovan Liberec U8 ve složení: Tomáš Ronec, Jan Schovanec, Lukáš Paulík, David Vacek, Tomáš Kocour, Jakub Kučera, Adam Dobeš, Vít Schejbal a Adam Hovorka. Trenérem byl Jakub Lang.

A jak si vedli liberečtí elévové očima trenéra Langa?

Hradec Králové Bílá - Slovan 3:3. „Začátky turnajů máme klasicky ospalé. Málo pohybu, důrazu a příliš mnoho chyb nám dalo ránu v podobě tří gólů. Ke konci už jsme se probrali a podařilo se nám vyrovnat. Remíza na první zápas velmi dobrá."

MFK Chrudim - Slovan 1:2. „V úvodu jsme hráli opět trochu opatrně, ale kluci si začali více věřit a předvedli pár hezkých fotbalových akcí, které vedli ke dvěma pěkným gólům."

FK Kolín - Slovan 0:2. „Nejlepší zápas, co kluci předvedli. Pro nás už známý Kolín, který má ve svých řadách šikovné kluky, jsme až na začátku k ničemu nepustili a zaslouženě vyhráli."

Hradec Králové Černá - Slovan 1:3. „Po výborném předchozím výkonu kluci pokračovali ve velmi dobrém výkonu a Hradec jsme přejeli."

Pardubice - Slovan 4:1. „Kluci z Pardubic byli o hlavu větší a důraznější v osobních soubojích, a to víceméně rozhodlo o první porážce na turnaji. Naši kluci ale nic nevzdali a bojovali do poslední minuty."

Nový Hradec - Slovan 5:1. „Posledním zápasem jsme se nerozloučili s turnajem nejlépe. Kluci to asi chtěli tak moc, až zapomněli, co mají na hřišti dělat. „

Liberečtí na kvalitně obsazeném turnaji celkově předvedli velmi sympatický a bojovný výkon. Navíc Tomáš Ronec byl vyhlášen nejlepším brankářem turnaje.