"Je to škoda, důvodem je zranění. V nominavci jsme měli i další známé hráče, ale nakonec to nedopadlo. Důvodem je zdravotní stav nebo pracovní vytížení," řekl předseda hrádeckého klubu Ondřej Holeček.

Tomáš Janů hrál mimo liberevký tým i za Tábor, Příbram, Duklu nebo Ústí nad Labem či Turnov. Obdivovatel argentinské lergendy Diega Maradony původně hrával na pozici středního defenzivního záložníka, poté byl přeškolen na post levého obránce.

Rychnov na závěr fotbalové I. A třídy porazil Chrastavu 3:2.
FOTO: Chrastava přebor bere. Nechceme tam být pouze do počtu, řekl kouč Kolčava

Slovan skončil v minulém roce v republikové konfrontaci čtrnáctý, postupo do čtvrtfinále mu unikl o skóre, rozhodla jedna penalta. "Rádi bychom tentokrát skončili výše, umístění vylepšili, líbil by se nám postup ze skupiny," uvedl před mistrovstvím republiky, které se odehraje na hřišti Slavie Hradec Králové, Holeček.

Na turnaj se doostalo šestnáct týmů. Vítězové krajských kol, pořadatela loňský obhájce, tedy Přerovsko. "Postupový klíč byl takový, že vítězové okresních kol postoupili do kraje, a vítězové pad na finálové klání," objasnil 41letý šéf Slovanu s tím, že v kádru budou převážně bývalí fotbalisté Hrádku nad Nisou a okolí.


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...