Hrádecký kádr, který bude působit v krajském přeboru, prošel během letní přestávky velkou obměnou. Mužstvo opustil Matěj Černý (Vesec), Jan Kozák (Václavice), Jan Černohorský (B-tým) a Tomáš Janáček, který si vybojoval místo v týmu Arsenalu Česká Lípa.

Novými tvářemi jsou David Horák a Tomáš Dušánek (dorost Slovanu Liberec), Jaroslav Hetver (Jablonné) a Petr Černohouz (Náchod) a přeřazení dorostenci Kovač a Bruner. „Celou přípravu ovlivnilo mnoho zdravotních a pracovních omluvenek, přesto je vedení týmu přesvědčeno, že i s omlazeným kádrem bude hrát v kraji důstojnou roli bez starostí o záchranu. K úplné spokojenosti pro tento rok by klubovému vedení stačilo umístění do 5. místa v tabulce,“ uvedl sekretář klubu Tomáš Farský.
„V přípravě Hrádecké prověřilo několik týmů z Německa, kde především SSV See s exjabloneckými Procházkou a Vágnerem předvedl, že ambice tohoto klubu o postup do Landesligy jsou oprávněné. Velmi dobrým testem bylo i dvojutkání s Oderwitz a výstrahou výsledek ze Cvikova, kde předvedená hra měla daleko k ideálu a představám trenéra Libora Janáčka, který hrát za áčko nebude.

Výsledky Hrádku: SV Holtendorf 7:2, SSV See 1:3, Stráž n. N. 3:0, FSV Oderwitz 3:2, Cvikov 1:3, FSV Oderwitz 4:2.

Hrádek B skončil v minulém ročníku I. B třídy až na 11. místě se 34 body. „Dva body nám chyběly na střed tabulky, který jsme si před sezónou vytyčili. Bohužel se na mužstvu podepsala dlouhodobá zranění některých hráčů, takže jsme jaro odehráli za vydatné pomoci dorostenců a několika hráčů A týmu. Věřím, že v sezóně 2011-2012 se nám bude dařit lépe, neboť se po dlouhodobém zranění vracejí do mužstva Jaroslav Morávek, Michal Maryška a chuť do fotbalu opět dostali Vladislav Řípa a Miloš Zerzáň,“ potvrdil Farský. Příprava byla krátká, takže béčko sehrálo zápasy s Bílým Kostelem (8:3) a s německým Eibau (4:2). Trenérem zůstává Milan Fujáček, asistentem František Šašek a vedoucím mužstva Vladislav Jirák.

Soupiska - brankáři: Manhart Jakub, Rob Michal, Poláček Petr. Obránci: Dočekal Pavel, Marek František, Scheufler Pavel, Novák Martin, Řípa Vladislav, Zerzáň Miloš, Bayer Jiří, Svoboda Tomáš. Záloha: Fujáček Filip, Stránský Jaroslav, Farský Tomáš, Maryška Michal, Morávek Jaroslav, Chovanec Jiří, Fujáček Štefan, Konrád Aleš. Útok: Šašek Jaroslav, Šulc Lukáš, Jiřišta Josef, Fujáček Milan.