Hlavice nastoupí v sobotu dopoledne ve Střížkově proti suverénním Bohemians, jejíž barvy oblékají exhlavický Flachbart a exliberečtí Jiří Šisler a Pavel Čapek. „Je to velice těžký soupeř, ale hraje podobný fotbalový styl jako my, takže by to měl být dobrý zápas. Jsme kompletní, pokusíme se překvapit, i když Bohemians doma neztrácejí,“ uvedl manažer Hlavice Michal Dyml.

Liberec v neděli od 10.15 hodin hostí na městském stadionu Kunice. To je mužstvo poskládané ze zkušených borců, které drží šňůru čtyř zápasů bez inkasovaného gólu. V týmu nastupují Martin Hyský (před lety Liberec), Marcel Lička (Zlín) a také velezkušený fotbalový cestovatel František Koubek (také Jižní Korea). „Bude to těžké, jako každý zápas. Ale nic jiného nám nezbývá, než je porazit,“ tvrdí trenér Jaroslav Vodička.

Ve fotbalové divizi B se na domácím stadionu v Českém Dubu představí kádrově úzká parta trenéra Martina Pěničky. Té se na jaře zatím nedaří vyhrát, navíc dnes od 10.15 hodin proti nim nastoupí čtvrté v tabulce Brozany. Velice silný celek, který má v brance ligou ostříleného Tomáše Poštulku, tři hochy z Beninu – Uka, Goumbiho a také exhlavického Coreu. K tomu navíc další exligové matadory Velebu a Radka Diveckého. Takže na divizi pořádná nálož. Dub však potřebuje zabodovat, jinak se mu přiblíží dno tabulky.