Rynoltice - Dubice 0:0

V utkání dobré úrovně byli hosté běhavější a měli mírnou převahu. Na šance to bylo do poločasu 4:2 pro hosty, ale po přestávce se karta otočila. Rynoltičtí se zlepšili a druhou půli na vyložené šance byli lepší (4:2). Vyrovnaný boj nakonec skončil spravedlivou plichtou, protože se většinu času hrálo mezi šestnáctkami. V samém závěru se dostali Dubičtí do gólovky, kterou zmařil gólman Jan Vacek.

Rozhodčí: Mikule, ŽK: 0:1. Diváků: 50. Rynoltice: Jan Vacek - Rudolf, Steklý, Jar. Vacek, Spurný - Jos. Kubínek, Kotek, T. Vacek, Šálek - Borsuk (80. Šimon), Pudil.

Bílá - Rozstání 1:1 (1:1)

Poločas přinesl fotbal plný nepřesností, ale i dvě branky. Nejprve se po centru prosadil hlavičkou domácí Imrich, za hosty za deset minut srovnal po brejku Pavlů, když předtím domácí nedokázali dotáhnout do konce útočnou akci. Až do konce se obě družstva snažila strhnout vedení na svoji stranu, ale smůlu měl zejména domácí Vopřátko, kterému dvě střely skončily na tyči. V 85. minutě nakonec mohli jásat hosté, ale útočníkovi v poslední chvíli v šanci ukopl míč obránce Bulíř.

Branky: 22. Imrich - 33. Pavlů. Rozhodčí: Polák, ŽK: 1:1. Diváků: 120. Bílá: Vítek - Bulíř, J. Kovář, Jedounek, Kotrman - Linke, Kratochvíl, Imrich, P. Kovář - Kauška (72. Zelinka), Ludvík (63. Vopřátko). Rozstání: Kotlár - Jíra, Štajer, Botka, Mikeš - Jirouš, Passian, Pavlů, Zerák - Hrubeš, Pavlů.

Chrastava - Hrádek B 1:1 (1:1)

Utkání se hrálo v Hrádku, takže o výhodě Chrastavy nemohla být ani řeč. Ta ze zkraje nemohla chytit a Hrádečtí ji zmáčkli. Po 25 minutách se hra vyrovnala, přesto to byli „hosté“, kteří po přihrávce Janáčka a koncovce Šulce šli do vedení. Střelec měl loženku, kdy neprostřelil brankáře po sólu. Pak Hrádek špatně vyhodnotil ofsjad u své branky a osamocený Mareček vyrovnal. Ve druhé půli se hra přelévala mezi brankami a Hrádek měl dvě velké šance. Tu největší spálil Farský, kdy gólman ležel, ale on zakončil vedle. Chrastavský Mazánek pak hezky pálil trestný kop, který skončil na břevně.

Branky: 42. Mareček - 34. Šulc. Rozhodčí: Blaschke, ŽK: 2:2. Diváků: 70. Chrastava: Zimák - Stránský, Trakal, Žemlička, Aubrecht - Urban (35. Mareček), Vávra, Bartoš, Mazánek - Šipula (78. Zikmund), Rozmajzl. Hrádek: Rob - Dočekal, Marek, Scheufler (72. Chovanec), Fujáček - L. Janáček, Holec, Šulc (46. Maryška), Černohorský - Zelinka, Jiřišta (79. Farský).

Horní Police - Nová Ves 2:1 (2:0)

Ves měla sice jasnou převahu, ale problémem byla koncovka. Domácí naopak předvedli smrtící zakončení již v 8. minutě, kdy se hlavou prosadil Kubaš. Pak byl dvakrát před brankou hostující Cusnir, jenže hlavička byla nepřesná, stejně jako jeho bomba. Police po necelé půlhodině byla po čase před bránou soupeře a po odraženém míči hlavičkoval přesně Šamša. Vzápětí sice kontroval ranou Čermák, jenže pouze do břevna. Domácí ke konci půle kopali penaltu, jenže Kos ji chytil. Hned po přestávce Ves na domácí vlétla, ale do branky se netrefil nikdo. Domácí si pak poradili se stereotypním nakopáváním vysokých míčů a odolávali prakticky až do konce. V 90. minutě zahráli domácí rukou a z nařízené penalty snížil Abrahám.

Branky: 8. Kubaš, 29. Šamša - 90. Abrahám z pen. Rozhodčí: Simmerová, ŽK: 2:2. Diváků: 50. N. Ves: Kos - Vávra, Dobiáš, Cusnir, Kučera - Abrahám, Štefan (60. Junek), Kopic, Novotný - Bartůněk, Čermák (60. Nedelčev).

Jablonné - Raspenava 3:2 (1:1)

Ve vyrovnaném průběhu měly oba celky šance. první zužitkovali domácí, ale po pěti minutách Martin Koudleka srovnal po závaru. Na hrací ploše se odehrál boj plný kontaktů a po rohu poslal Zeidler domácí do vedení. Za pár minut byl vyloučen hostující L. Koprnický a po rozehraném trestném kopu od půlky překvapil střelec Farkaše na 3:1. V deseti se Raspenava snažila a zaslouženě Vanclem snížila. Byly i další šance, ale to byla již hra hodně rozkouskovaná a nervózní.

Branky: 34. Hemmer, 50. Zeidler, 60. Klodner - 38. M. Koudelka, 70. Vancl. Rozhodčí: Drusan, ŽK: 3:4, ČK: 55. L. Koprnický (R). Diváků: 60. Raspenava: Farkaš - Burgr, Žlebek, J. Koprnický, P. Koudelka - L. Koprnický, Martinů, Vancl, Michal Zeman - Martin Zeman, M. Koudelka. Střídali: Horáček, Mleziva.

I. B třída Západ: Stráž p.R. - Česká Lípa 4:0, St. Splavy - Bukovany 1:3.