Slovan Liberec - Kladno 2:4 (1:2)

Domácí se sice ujali ve 31. minutě vedení po koncovce Nováka, ale pak přišly zlé minuty defenzivy. Nejprve po dvou minutách nešel stoper do hlavičkového souboje a poté rozeběhnutého soupeře poslal ve vápně k zemi Heppner. Z penalty hosté srovnali a navíc po dalších dvou minutách již vedli. To se nechal nachytat gólman přímo ze zahraného trestného kopu ze strany. Po přestávce (54.) Kazda dorovnal na 2:2, ale další nedůraz Libereckých a ztráta míče byly potrestány třetím gólem v 68. minutě. Slovan pak hrál hodně dopředu, ve snaze aspoň vyrovnat. Jenže to se mu nepodařilo a navíc v poslední minutě Kladno přidalo čtvrtou branku po brejku.

Liberec: Franc (46. Král) - Baláž, Dvořák, Rumler, Heppner (46. Lehocki) - Vrabec, Krejčíř, Kazda, Drahoš, Petr Novák.

Další přípravu odehraje Slovan v sobotu 6. února v Praze na Žižkově.