Čisté konto Slovanu uchoval ve svém novém angažmá brankář Radek Porcal, který přišel z Varnsdorfu. „Podali jsme nejlepší výkon, výborně zahráli kluci z áčka a nebezpečný byl pro soupeře Da Silva. Ostatní naši mladí se na ně výkonem nalepili a byl to dobrý zápas," chválil trenér Pavel Čapek.

Místo plískanic v prosinci si soupeři zápas předehráli a udělali dobře. Pěkné počasí a hlavně pro domácí pět branek. Liberec začal kvalitně a za čtvrt hodiny vedl o dva góly. Slovan měl větší kvalitu hry, soupeř byl zase houževnatý. Ale nic mu to nebylo platné, i když z jedné akce trefil tyč. Domácí ještě do poločasu přidali třetí aktivním Da Silvou a v samém závěru díky střídajícímu Dudkovi další dva.

Čisté konto nového brankáře Slovanu Polcara potěšilo: „V tréninku jsem v Liberci od úterý, předtím jsem byl trochu zraněný. S trenéry jsem se domluvil, že by bylo dobré si zachytat za juniorku. Zápas hodnotím kladně, dali jsme hezké góly a každá vychytaná nula potěší. Pro mě je to začátek nové cesty."

Liberec - Jihlava 5:0

Branky: 80. a 89. Dudek, 11. Bláha, 14. Doležal, 41. Da Silva. Rozhodčí: Franěk, ŽK: 4:2. Diváků: 100. Liberec: Porcal - Čuřík, Šustr, Karafiát (46. Pospíšil), Heppner - Barac (82. Šustek), Bláha, Kubyškin (73. Kazda), Da Silva (78. Dudek) - Doležal (63. Prokš), Šulc.