Přesto výsledek dopadl pro Dub špatně a stále se tak pohybuje v sestupovém pásmu. I když ne tolik výrazně

Český Dub - Dvůr Králové
2:3 (1:1)

Hosté hráli účinný fotbal, který měl hlavu a patu. Krátkými a přesnými kombinacemi drželi míč na svých kopačkách, a tím eliminovali záměr domácích dostat se do tlaku a připravit si příležitosti ke vstřelení branky. Dub se přesto dokázal prosadit Němcem, který ve 24. minutě otevřel skóre po akci Benka, který obešel dva beky a centr se k němu odrazil. Radost však netrvala dlouhou, když soupeř za sedm minut po taktické chybě, kdy zbytečně hrál zraněný Suchomel, vyrovnal.
V úvodu druhého poločasu hosté zvrátili stav gólem na 1:2 a dokonce přidali i třetí úspěch, kdy střelec ze dvaceti metrů prostřelil před sebou snad sedm hráčů. Právě třetí branka padla po vyloučení hráče hostů, který fauloval Jíru. Ani převahu jednoho muže v poli nedokázali domácí přetavit ve vyrovnání, pouze Němec po centru Bernáta snížil. V závěru se Dub hodně a hodně tlačil dopředu, snahu byla, ale na vyrovnání chyběly čas a síly.
„Nerad musím přiznat, že přes krátké oživení po vyloučení hráče soupeře je výsledek spravedlivý. Nehráli jsme dobře, soupeři jsme nechávali hodně prostoru. Ten byl navíc rychlejší a všude dřív. Bod by byl naším vítězstvím,“ přiznal trenér Martin Pěnička.

Branky: 24. a 72. Němec – 31. Slezák, 46. Klazar, 62. Diviš. Rozhodčí: Košan, ŽK: 1:0, ČK: 60. Kruliš (DK). Diváků: 70. Český Dub: Kobachidze - Regenermel (75. Jiránek), Suchomel (65. Ševčík), Melka, Krasnický - Benek, Šimoníček, Krejčík (58. Vlach), Bernát - Jíra, Němec.