Chrastava - Rynoltice 4:0 (2:0)

Hosté se jen obtížně scházeli k utkání, když v době výkopu jich bylo sedm. Musel nastoupit trenér Jaroslav Vacek, který dirigoval tým i své tři syny přímo v hřišti. Přesně v 17.20 hodin se začalo již s jedenáctkou. Domácí však měli raketový nástup a v 7. minutě vedli 2:0. Nejprve využil hlavou centr Jahoda a poté se prosadil Sochor, který dopravil do sítě přihrávku z levé strany.

Chrastava hrála dobře a předváděla pěkné akce. Jenže jen do poločasu. Pak se domácí přizpůsobili hře oslabených hostů a přestali hrát. I přesto, že fotbal byl podprůměrný, dokázal se dvakrát gólově prosadit hbitý Aleš Vávra, miláček žen. Hned po přestávce se uvedl krásnou střelou z 28 metrů a vše jistil v poslední minutě, kdy poslal po závaru tvrdou střelu nechytatelně do sítě.

Branky: 46. a 90. Vávra, 2. Jahoda, 7. Sochor. Rozhodčí: Kadlec, ŽK: 3:5, 30 diváků. Chrastava: Kosař - Holinský, Rozmajzl, Trakal (51. Mazánek), Šipula - Doležal, Henzl (72. Mareček), Vávra, Holec - Jahoda (83. Andreas), Sochor. Rynoltice: Kopecký - Jan Vacek, Jar. Vacek, Šálek, Jar. Vacek st. - Stebelský, Švarc, Hanzl, Borsuk - T. Vacek, Zeidler.