Dvakrát liberecké týmy vyhrály s nulou, Hejnicím doma dva góly na výhru nestačily. Rapid opět zvítězil, tentokrát po dlouhém čase s jiným brankářem. Doubská mašina se zadřela a bylo z toho další vysoké vítězství soupeře.

Krásná Studánka - Velké Hamry B 1:0. Na gól se čekalo téměř hodinu. Pak dostal míč za obranu rychlý Pavel Grepl a po samostatné akci rozjásal domácí. Hosté kromě centrů do vápna nic neměli, naopak Grepl měl po svých dvou únicích další dvě možnosti navýšit skóre. Navíc v poslední minutě domácí Linhart po své akci shořel na brankáři. „Dokázali jsme hosty držet. Ti dost faulovali a ze šesti žlutých karet mohly být fauly hodnocené i za červenou," poznamenal předseda Studánky Lukáš Palán, který bodový zisk s kvalitním protivníkem přivítal.

Stráž n. N. - Rynoltice odloženo. Tři čtvrtě hodiny před začátkem přišla průtrž mračen. Hráči to zkusili dvě minuty, ale nic z toho nebylo a sudí zápas ukončil.

Cvikov - Ruprechtice 0:3. Bez nemocného Rampáčka, ale s novicem Sochorem z Chrastavy byly Ruprechtice hladovější po třech bodech, což dokazovaly zejména po centrech Sochora. Ze šesti tutovek dvakrát skóroval Antoš, který později musel střídat pro zranění. Cvikovští sice ve druhé půli měli míč častěji na svých kopačkách, ale o nějakém výrazném nebezpečí pro Vavřichovi branku se nedalo mluvit. Hostům sice byl vyloučen Vrtal, přesto i v deseti připojili Sochorem třetí úspěch.

Hejnice - Rovensko 2:2. V domácí sestavě se objevili dva hráči z Raspenavy Zeman s Pikousem, na stoperu pak Petr Novotný (Rapid). Hejnice hrály sice dobře, jenže až na jednu šanci nebyly efektivní. Rovensko dvakrát udeřilo, navíc byl domácím vyloučen stoper za faul. Ve druhém poločasu oslabení domácí makali a měli platonickou převahu. Nakonec se bojovnost vyplatila a před koncem pumelice Kobra ze 30 metrů znamenala bod.

Desná - Doubí 4:1. Doubí sice podalo lepší výkon než v minulém propadáku, přesto v rozmezí dvouminutovky dvakrát inkasovalo. Poločas přitom vyšel na šance jasně pro hosty. Po hodině domácí rozhodli třetím gólem, přesto Doubí bojovalo a po Hájkově snížení si vytvořilo další dvě tutovky. Nakonec domácí při tlaku soupeře v samém závěru frnkli do otevřené obrany a skórovali počtvrté.

Stráž p. R. - VTJ Rapid Liberec 2:3. Za hustého deště to byla premiéra v bráně Rapidu pro Paidara. Jeho tým vedl šmudlou Železného. Poté, co Rapid přestal kombinovat, využili domácí zmatku a srovnali. Těsně před půlí po narážečce se střelou z 20 metrů Cverčko trefil do růžku brány, ovšem vzápětí po nedůrazu obrany hlavičkovali domácí odražený balón do sítě. Všechny body zajistil Šikýř, který vyslal zdáli obloučkem balón přes domácího brankáře.

Krásná Studánka - Velké Hamry B 1:0 (0:0). Branka: 56. Grepl. Rozhodčí: Urbánek, ŽK: 2.6. Diváků: 80. Krásná Studánka: Vrábel - Brada, Novák, Vajtr, T. Faksa - Grepl, Vondráček, Toman (74. Horáček), T. Hájek (58. Smolák) - Pova (58. Lang), Linhart.

Desná - Doubí 4:1 (2:0). Branky: 20. a 65. Pivnička, 21. Kořínek, 90. Pfeifer 75. Hájek. Rozhodčí: Dvořák, ŽK: 2:3. Diváků: 90. Doubí: Jirák - Beneš, Kabát, Suchomel, T. Gruncl - Kosiewicz, Benda (46. Zeman), Herkner, Kovařík - Rydval, Hájek.

Hejnice - Rovensko 2:2 (1:2). Branky: 22. D. Neumann, 89. Kobr 5. Malý, 37. Koubek. Rozhodčí: Brož, ŽK: 2:2, ČK: 44. Novotný (H). Diváků: 80. Hejnice: Dostál - Matěcha, Grujoski (67. Pikous), Novotný, P. Neumann Šorejs, D. Neumann, Malinský, Macháček (46. Zeman) - Koťátko, Kobr.

Cvikov - Ruprechtice 0:3 (0:2). Branky: 29. a 35. Antoš, 88. Sochor. Rozhodčí: Krotil, ŽK: 2:0, ČK: 86. Vrtal (R). Diváků: 50. Ruprechtice: Vavřich - Kesner, Pekař, Šrajbr, Morávek (46. Hořák) Chwiedziuk, Dlabola (87. Grujoski), Průcha, Vrtal - Sochor, Antoš (52. Feri).

Stráž p. R. - VTJ Rapid Liberec 2:3 (2:2). Branky: 34. Sedláček, 45. Poláček 9. Železný, 44. Cverčko, 67. Šikýř. Rozhodčí: Vachek, ŽK: 2:1. Diváků: 70. Rapid: Paidar Mikeš, L. Halama, Kadlec, Snášel - Železný (89. P. Halama), Kejdana, Soukeník, Proche (66. Stuchlík) - Šikýř, Cverčko (86. Košnar).