Ruprechtice Lučany 4:0 (2:0). Domácí měli neustále navrch, ale střelecky jim to vůbec nešlo. Ani když dvakrát šli sami hráči na gólmana Sobotíka. Až v závěru poločasu se po nastřeleném břevně Antošem dostal k míči Piršel a bylo 1:0. Za další dvě minuty přišel další závar, po němž se zorientoval nejrychleji 15letý Šrajbr a zvýšil náskok. Po přestávce nebylo z fotbalu co k vidění, protože se jen nakopávaly míče. V 65. přišel faul gólmana a z nařízené penalty Kusebauch přidal třetí gól. Hosté stihli zahrozit jen jednou střelou do břevna. Naopak Ruprechtice v závěru mohly přidat snad čtyři góly. Hra byla z jejich strany podstatně lepší, ale čtvrtý gól padl z penalty za volejbalové bloky Dítěte, který zabránil míči do sítě. To se pak prosadil Piršel.

Branky: 41. a 86. z pen. Piršel, 43. L. Šrajbr, 65. Kusebauch z pen.. Rozhodčí: Barcuch, ŽK: 0:2, ČK. 86. M. Dítě (L). Diváků: 30. Ruprechtice: Holub Tichý (75. Morávek), Rampáček, Zavoral, Kusebauch Dlabola, Průcha, Vrtal, Piršel L. Šrajbr (52. Karban), Antoš.