Nová Ves doma s Lomnicí, stejně jako Stráž n. N. s Lučany a Dětřichov ve Mšeně. Je konec a do krajského přeboru jde Pěnčín-Turnov B. Z Liberecka nikdo nesestupuje, protože poslední byla již dlouho Zásada. Ze závěrečných a postupových oslav po hezkém zápase nebylo v Pěnčíně nic, protože Nový Oldřichov to den předem „odpískal“ a prostě nepřijel.

Ruprechtice - Stráž p. R. 6:2 (3:0) Domácí sice měli těžkosti se sestavením týmu, přesto od prvních minut měli navrch. Po Vrtalově nastřeleném břevnu byl v 19. minutě faulován Antoš a penaltu proměnil Cihlář. Po čtyřech minutách šli sami na brankáře Cibulka s Antošem, ale gólman zachránil. Za pát minut se po akci Negru s Cibulkou prosadil Antoš. Na poločasových 3:0 upravil po centru Spudich. Jenže do II. poločasu vstoupily Ruprechtice vlažně a z ostrého úhlu inkasovaly. Po čtyřech minutách ale domácí Antoš namířil na bránu a nepříliš přesná střela překvapila gólmana na 4:1. Jenže opět laxní přístup Ruprechtic znamenal další snížení skóre po rohu hlavou, navíc musel domácí Sulo zachránit při další šanci. Vše ale uklidnil po samostatné akci Cibulka a tři minuty nato po faulu na Spudicha dal na 6:2 z penalty Antoš. A byl to jeho hattrick.

Branky: 27., 57. a 78. z pen. Antoš, 19. Cihlář z pen., 43. Spudich, 75. Cibulka - 54. Roll, 65. Lebduška. Rozhodčí: Bým. Diváků: 20. Ruprechtice: Kobachidze (49. Sulo) - Morávek, Záveský, Pokora, Spudich - Kusebauch, Vrtal, Negru, Cihlář - Antoš, Cibulka (85. Kudláček).

Nová Ves - Lomnice 1:3 (1:1) Domácí se rozloučili se sezonou zbytečnou porážkou, protože opět neproměňovali své šance. Ve vyrovnaném utkání se první prosadil hostující Drábek, který v 7. minutě prostřelil brankáře. Ves pak měla několik šancí, které však v 17. nedal Pošmourný a ve 24. Řezka. Až pak přišel centr Kahla a Kropáček hlavou vyrovnal. Po přestávce unikl v 54. Řezka, jenže pálil do gólmana. Na druhé straně se hlavou trefil opět Drábek. Za pět minut nedal domácí Kropáček z hranice malého vápna hlavou jistý gól, takže trest v podobě přesného lobu Drábka nenechal na sebe dlouho čekat. Domácí zmar potvrdil Pošmourný, jenž v 83. neproměnil penaltu za faul na Řezku.

Branky: 31. Kropáček - 7., 60. a 67. Drábek. Rozhodčí: Kafka, ŽK: 4:1, ČK: 83. T. Kahl (NV). Diváků: 100. N. Ves: Zahradník - Štol, Vávra, Trita (35. Koprnický), Junek - Dvořák, T. Kahl, Řezka (87. M. Kverka), Pošmourný - Kropáček, J. Martínek.

Stráž n. N. - Lučany 1:2 (1:1) Hosté byli fotbalovější, více bojovali a dařila se jim kombinace. Stráž se snažila a opírala se o výkon brankáře Černého. Lučany byly techničtější, ale ze dvou úvodních šancí se domácí dokázali jednou gólově prosadit. Nejprve ještě nedal Jirousek, ale po přihrávce Jirouska za beky zaběhl Klucho a k tyči dal na 1:0. Hosté přesto častěji útočili, kdy Čechova střela z otočky šla těsně mimo, ve 33. Dítě nastřelil břevno, ve 40. vytlačil Černý na tyč střelu Čecha. Ještě do poločasu hosté vyrovnali, když obránce nechal odcentrovat hráče od lajny a Bělohlávek byl přesný. Postupně se ze zápasu stávala jednoznačná záležitost pro Lučany a Čech z malého vápna prostřelil brankáře houslemi. Stráž ve zbývajícím čase soupeře neprověřila, naopak ten nastřelil před koncem ještě břevno.

Branky: 19. Klucho - 42. Bělohlávek, 66. Čech. Rozhodčí: Spányik, ŽK: 1:3. Diváků: 40. Stráž: Černý - Balog, Kapras, Valášek, Herman - Klucho, Hruboň, Oberreiter (63. Vlček), Kraus - Smrž, Jirousek.

Mšeno - Dětřichov 2:0 (1:0) Hosté mají problémy se zraněnými borci a někteří mají prázdniny. Proto na domácí nestačili a zaslouženě prohráli. Mšeno zahrozilo v 5.minutě, ale Petr se z deseti kroků netrefil, stejně jako o dvě minuty Švorc. Ve 20. byl v úniku hostující Koťátko, jenomže Květa zastavil vymyšlený ofsajd. Ve 22. střílel slabě v dobré pozici Netolický. Ve 30. zastavil Tomáška v šanci opět pomezní. V té samé minutě se v pokutovém uzemí drželi Kareš s Petrem a rozhodčí neváhal – pokutový kop a gólman Zounek otevřel skóre. Ve druhém poločase byl v 62. vyloučen Mičunovič a za tři minuty Květ. Tím Dětřichov přišel o veškerou naději na zvrat utkání. V 74. přidali domácí druhý gól a utkání rozhodli. Několik dalších šancí hráči Mšena ukličkovali a podceněním hostům darovali několik možností k ohrožení branky. Jenomže zůstalo jen při nich.

Branky: 30. Zounek z pen., 74. Švorc. Rozhodčí: Mařatka, ŽK: 2:4, ČK: 62. Mičunovič, 65. J, Květ. Diváků: 20. Dětřichov: Zeman – Vízner, Kareš, Skalický st., Šámal – Tomášek, Netolický, Skalický ml., Mičunovič – Vágner, Květ J.