„S těžkým soupeřem jsme podali dobrý výkon. Hra byla dobrá, ale rozhodovaly zkušenosti v šestnáctce. Mohli jsme se přiučit, jak se rozhodují zápasy, protože Jirny z pološancí daly tři góly,“ uvedl trenér Martin Pěnička.

Český Dub - Jirny 1:3 (0:1)

Taktika domácích byla založena na důsledné defenzivě, z níž vycházeli do brejků. Jenže hned v 7. minutě přišla chybka a po ní gól hostujícího Kejhy. Přesto Dub dokázal slušně kombinovat a také nedával hostům moc prostoru. Proto se dařilo udržet na uzdě zkušené Zoubka, Obermajera i Kincla. Domácí také dvakrát zahrozili, když na Bernátův dobrý centr nedoskočil Jíra a pak se Jiránek snažil obstřelit brankáře. V poločase musel vystřídat zraněný Najman a přišel Němec. Zlomový okamžik byl krátce po přestávce, kdy běžel domácí Dobeš sám na brankáře, ale ten mu šanci vychytal. Za chvilku přišla chyba na půlce a po ní se dostal do střeleckého zakončení Kincl - 0:2. Dub se stále snažil hrát a po Bernátově centru z malého vápna snížil Dobeš. Dubští hráči ožili, byli stále důrazní a Jirny se do šancí nedostávaly. Jenže Jirny dokáží z mála vytěžit maximum a Marek Kincl to předvedl pět minut před koncem, kdy uzavřel skóre na 1:3. „Musím kluky pochválit za to, že se favoritovi vyrovnali a dobře bránili,“ poznamenal Pěnička.

Branky: 72. Dobeš - 49. a 85. Kincl, 7. Kejha. Rozhodčí: Průcha, ŽK: 1:3. Diváků: 50. Č. Dub: Kobachidze - Valentin, Hrmo, Jíra, Bílek - Dobeš (88. Hon), Javůrek, Ševčík (87. Křížek), Bernát - Jiránek, Najman (46. Němec).