Dohráno i v nejnižší soutěži Liberecka. K okresní smetánce do přeboru jdou vítězné Bílá a Hejnice B, naopak na štítě zůstaly Bulovka B a Bílý Kostel B. Hejnice rozdaly na cestě za postupem celkem 104 branky.

Žibřidice - Zdislava 2:4 (2:1). V derby domácí dvakrát vedli, ale ve druhém poločase odpadli fyzicky a Zdislava zápas dokázala otočit. Branky: Gáži, Peřina - Dobrovolný 2, Fetr, Picek. Rozhodčí: Špecián, ŽK: 1:1, 150 diváků.

Osečná - Václavice 5:1 (2:1). Boj o druhou příčku vyzněl jasně pro Osečnou. Nespokojen mohl být jen domácí gólman Bílý, který neudržel čistý štít. Branky: Rybář 2, Jemelka, Pokorný, Jarý - Bulíř. Rozhodčí: Házi, ŽK: 4:3, ČK: 69. Novotný (O), 100 diváků.

Vesec - Vratislavice B 3:0 (1:0). Domácí se konečně střelecky probudili. K výhře přispěl také Molnár, který prvně stál mezi tyčemi. Branky: Stránský, Lavko, Hepal. Rozhodčí: Popelář, 50 diváků.

Branžež - Machnín 2:4 (1:1). Konečně. Machnín se vzchopil a výhra mu pomohla na 10. příčku. Branky: Kopecký, Šimáně - Böhmer 2, Buchvald, Košnar. Rozhodčí: Felgr, ŽK: 2:1, 20 diváků.

Doubí B - Bílá 2:5 (1:2). Favorit se rozloučil se soutěží slušnou výhrou. Domácí stihli jen vyrovnat na 1:1. Branky: Herkner, Jedlička - Kovář 2, Mohr, Zelinka, Škoda. Rozhodčí: Filipi, 50 diváků.

Pěnčín - Bílý Kostel B 3:1 (0:1). Do poločasu ještě překvapení, které se měnilo s přibývajícím časem.

Dolní Řasnice - Oldřichov 2:2 (1:1). Ve vyrovnaném průběhu byla i spousta šancí, v drtivé většině neproměněných. Branky: Hnilička 2 - Nýdrle 2. Rozhodčí: Zaplatílek, ŽK: 1:0, 80 diváků.

Bulovka B - Kunratice 1:1 (1:1). Střelci se vystříleli za deset úvodních minut. Pak nebylo nic a domácí si tak za celý ročník nepřipsali jediné vítězství. Branky: Bílek - Novotný. Rozhodčí: Novák, 60 diváků.

Nové Město B - Pertoltice 3:5 (1:3). Hosté sehráli dobrou partii, navíc i v deseti dokázali přidat dva góly. Branky: Dešť, Jiruš, Šindler - Minárik 2, Krivčík, Uhrík, Pulec. Rozhodčí: Karlík, ŽK: 2:2, ČK: 75. Hoť (P), 20 diváků.

Víska - Jokers 1:1 (0:0). Ve vyrovnané partii se dostali hosté do vedení, které domácí po čtyřech minutách vymazali. Nakonec domácí v poslední minutě odmítli šanci na tři body. Branky: Rejf - Harda. Rozhodčí: Soukup, 40 diváků.

Hejnice B - Krásný Les 6:3 (2:2). Palba na závěr soutěže. A to zejména díky Pavlu Zoreníkovi, který vstřelil pět kousků. Branky: Zoreník 5, Šomjak - Vebr, Martínek, Habr. Rozhodčí: Zelenay, ŽK: 1:1, 60 diváků.

Raspenava B - Horní Řasnice 3:3 (1:2). Domácí ještě v 80. minutě vedli slibně 3:2, ale nápor Horní vyšel aspoň na remízu. Branky: Gorol 2, Koutný - Svoboda 2, Haloun. Rozhodčí: Marek, ŽK: 2:0, 50 diváků.