Zdislava – Žibřidice 3:7 (2:2). Domácí drželi krok ještě krátce po přestávce. Pak se střelecky prosazovali hosté. Branky: Dobrovolný 2, Peřina – Kopecký 2, Danczi 2, Kodet, Drašer, Toločko. Rozhodčí: Pelikán, ŽK: 3:1, 100 diváků.
Branžež – Vesec 0:3 (0:0). Domácí nakonec potopil hattrickem Pavel Nezbeda, který přesně střílel v 51., 72. a 82. minutě. Rozhodčí: Karlík, ŽK: 2:2, 10 diváků.
Chrastava B – Camel 4:0 (2:0). Béčko bylo posíleno o hráče z I. B třídy, a proto podle toho průběh zápasu vypadal. Branky: Mazánek z pen., Holec, Jahoda, Zikmund. Rozhodčí: Coufal, ŽK: 1:0, 40 diváků.
Stráž B – Vratislavice B 6:3 (3:1). Hostující rezerva stihla vymazat poločasový náskok na 3:3, ale Stráž nakonec vstřelila další tři góly navrch. Branky: Valášek 3, Soukup 2, Jirsa – Jiří Štefan 2, Preissler. Rozhodčí: Frýda, ŽK: 1:1, 50 diváků.
Český Dub – Machnín 4:1 (2:1). Hosté snížili ve 41. minutě na 1:2, jenže to bylo z jejich produkce vše. Branky: Tomeš 2, Pleštil, Mohr – Svatoň. Rozhodčí: Jar. Vacek, 40 diváků.

Doubí B – Chotyně 3:0 (2:0). Hrál sice první s posledním, ale větších rozdílů vidět nebylo. Branky: Herkner 2, Kotek. Rozhodčí: Mečíř, ŽK: 1:0, 50 diváků.

Pěnčín – Bílý Kostel B 7:1 (3:0). Jasná záležitost domácích, zkušených borců. Branky: Mynář 2, Votoček 2, Laššo, Soudný, Svoboda – Hindrák. Rozhodčí: P. Blaschke, ŽK: 0:1, 60 diváků.

Dolní Řasnice – Krásná Studánka B 1:1 (0:0). Domácí bojovnost proti profesorům ze Studánky málem slavila úspěch. Hosté srovnali skóre až šest minut před koncem. Branky: Vnouček – Bitman. Rozhodčí: Zaplatílek, ŽK: 1:0, 40 diváků.

Bílý Potok – Raspenava B 2:4 (1:2). Místní derby sledovalo 120 diváků. Za domácí se trefili Petříček a Cvejn, za hostující béčko dvakrát Matoušek a Koutný. Rozhodčí: P. Kozák, ŽK: 1:1, 50 diváků.

Pertoltice – Bulovka B 5:0 (2:0). Domácí kolektiv kolem Ruddy Poláka neměl žádné potíže a vysoko vyhrál. Branky: Vološín 2, Kapras, Rysiowski, Polák. Rozhodčí: Zelenay, ŽK: 1:0, 50 diváků.

Krásný Les – Jokers 1:0 (1:0). V kvalitním utkání rozhodla chyba hostující obrany a koncovka Tomáše Martínka ve 44. minutě. Rozhodčí: Zelenay, ŽK: 1:3, 60 diváků.

Nové Město B – Kunratice 6:0 (2:0). Hosty rozstřílel zejména autor hattricku Černý, další góly pak přidali Lések, Merhout a Čurda. Rozhodčí Filipi kartu neukázal, 50 diváků.

Hejnice B – Víska 4:1 (3:0). Nejproduktivnější útok soutěže si změřil síly se druhou nejlepší ofenzivou. Takže žádný větší problém. Branky: Ráž 2, Sýkora, Novotný – Gruber. Rozhodčí: Jaroslav Vacek, 30 diváků.

Dohrávky: Machnín – Zdislava 3:3, Vesec – Bílý Kostel 4:2, Vratislavice B – Chotyně 1:1, Stráž B – Chrastava B 4:2, Krásná Studánka B – Krásný Les 1:2, Dolní Řasnice – Hejnice B 1:3, Bílý Potok – Nové Město B 2:0.