U15: Slovan Liberec - Jablonec 3:3 (2:0)

Liberečtí rychle vedli po pěkné akci a střele Adama. V 9. minutě byl faulován Adam a Rumler zvýšil náskok. Jablonec mnoho šancí neměl, ale domácí po dvaceti minutách ustoupili od agresivního napadání rozehrávky a zápas se vyrovnal. Po hrubé chybě domácích Jablonec snížil, ale vzápětí Liberec přidal třetí branku. Pak Slovan prostřídal a hra se opět vyrovnala. Hosté byli bojovnější a trestali chyby až na 3:3. „Kvůli našim chybám vyrovnali, těžili z nich. Jinak si šanci nevytvořili," potvrdil trenér Tomáš Nosek.

Branky: Adam 2, Rumler z pen. Liberec: Richter Koudelka, Dvořák, Jiránek, Rumler Zgurov, Lehoczki, Krejčíř, Šulc Petr, Adam. Střídali: Baláž, Vrabec, Novák, Dostrašil, Lemak, Šlachtovský.