Liberec - Ve fotbalovém ligovém derby neudrželi liberečtí žáci dvougólový náskok a s Jabloncem nakonec jen remizovali.

25.3.2013

LIBEREC NEUDRŽEL NADĚJNÝ STAV V DERBY. Vlevo je liberecký Ondřej Lehoczki.Foto: Deník/ Miloslav Cihlář

U15: Slovan Liberec - Jablonec 3:3 (2:0)

Liberečtí rychle vedli po pěkné akci a střele Adama. V 9. minutě byl faulován Adam a Rumler zvýšil náskok. Jablonec mnoho šancí neměl, ale domácí po dvaceti minutách ustoupili od agresivního napadání rozehrávky a zápas se vyrovnal. Po hrubé chybě domácích Jablonec snížil, ale vzápětí Liberec přidal třetí branku. Pak Slovan prostřídal a hra se opět vyrovnala. Hosté byli bojovnější a trestali chyby až na 3:3. „Kvůli našim chybám vyrovnali, těžili z nich. Jinak si šanci nevytvořili," potvrdil trenér Tomáš Nosek.

Branky: Adam 2, Rumler z pen. Liberec: Richter Koudelka, Dvořák, Jiránek, Rumler Zgurov, Lehoczki, Krejčíř, Šulc Petr, Adam. Střídali: Baláž, Vrabec, Novák, Dostrašil, Lemak, Šlachtovský.

25.3.2013 VSTUP DO DISKUSE

Zlínští hokejisté (v modrém) v 16. kole extraligy doma hostili Liberec.
18

Hokejisté Zlína předvedli další famózní finiš a zdolali Liberec

Výherní automaty. Ilustrační foto.

Zaměstnankyně herny propadla hře na automatech

Opilá žena ukradla staforda

Liberec – Podivný případ ukradeného psa vyšetřuje v těchto dnech liberecká policie. 34letá žena z Liberce celkem třikrát vlezla do cizí zahrady a při poslední návštěvě odcizila stafordského teriéra.

Historicky první vítězství je na světě. Dukla veze výhru

Liberec – Volejbalistky liberecké Dukly si došly pro přesvědčivé vítězství. V druhém dějství ale málem připustily drama.