Tři se prali o postup a nakonec se směje Raspenava. Ta porazila Chrastavu a dosedla na čelo tabulky. Stráž pod Ralskem nevyhrála v Hrádku a vyšla tak naprázdno, stejně jako Bílá, jenž nestačila v Dubici. Vedle Lokomotivy Česká Lípa sestupuje i Jablonné, které na cestu do okresu dostalo od Rozstání šest kousků. Rynoltice zvládly závěr sezony a zvítězily v Bukovanech. Nová Ves zakončila azyl v Mníšku výhrou a konečně od podzimu bude hrát na svém place. jediný zástupce Liberecka ve východní skupině – Ruprechtice – připravily porážkou Rovensko o dvě bezesné noci. Ale Rovensko se nakonec na úkor Jablonného zachránilo.

Bukovany – Rynoltice 0:2 (0:0)

V počáteční převaze neproměnili hostující Borsuk ve 3. a Jan Vacek v 10. minutě své jasné šance. Hosté měli mírnou převahu a lépe kombinovali. Domácí měli ve 25. minutě nebezpečný brejk. Rynoltice i ve II. půli hrály dobře a po akci Jaroslava Vacka přes tři hráče a jeho přihrávce se trefil Rudolf. V 62. nezasáhl před domácí brankou centr Kotek, nevyšel ani únik Javůrka s Rudolfem. Přesný nebyl ani Jan Vacek v 77. Domácí se poslední čtvrthodinu snažili něco s výsledkem udělat, více útočili a měli několik tvrdých střel. Jenže vše zmařil svým druhým gólem Rudolf, který vymotal obránce a položil si i gólmana. Střelec navíc propásl šanci na hattrick v poslední minutě.

Branky: 56. a 83. Rudolf. Rozhodčí: R. Pekař, ŽK: 1:1. Diváků: 60. Rynoltice: M. Kubínek – Švarc, Kotek (77. Spurný), T. Vacek, Šimon – Javůrek, Rudolf, Jar. Vacek, Borsuk – Jan Vacek (82. Šálek), Pudil.

Hrádek B – Stráž p. R. 1:1 (0:1)

Hosté pokud chtěli postoupit, museli vyhrát. Zápas byl vyrovnaný s řadou šancí na obou stranách, ale do vedení se dostala Stráž. Ve 24. minutě se dostal odražený míč po rohovém kopu k Věchetovi a ten neobsazený pálil přesně. Hosté se dál snažili náskok navýšit, ale Rob zachytal velmi dobře. Nakonec deset minut před koncem přišla přihrávka Holce zprava a Jiřišta hlavou srovnal skóre.

Branky: 80. Jiřišta – 24. R. Věchet. Rozhodčí: Lopuszynski, ŽK: 0:2. Diváků: 100. Hrádek: Rob – Holeček, Marek (80. Novák), Scheufler, L. Janáček – Holec, Mrázek (67. Dočekal), Černohouz (57. Černohorský), Jiřišta – Farský, Šašek.

Nová Ves – Staré Splavy 3:2 (2:0)

Naposledy hrála Nová Ves v azylu Mníšku, protože za pár týdnů se stěhuje zpět do svého zrekonstruovaného areálu. A více jak hodinu byla jasně lepší. V 5. minutě běžel Řezka sám na brankáře a neuspěl stejně jako Menšíkova střela do šibenice. Ve 12. opět Řezka po úniku střelecky zklamal. Až konečně v 18. po akci Bartůňka a Abraháma vystřelil přesně Menšík. Ve 40. Kopic střílel těsně vedle a v posledních sekundách poločasu unikl Řezka všem a konečně se trefil na 2:0. Hosté byli prakticky neškodní. V 55. Bartůněk napálil míč do břevna a Řezka byl v dorážce faulován. Byla z toho penalta a Abrahám zvýšil na 3:0. Pak ještě po přihrávce Štefana neuspěl Kučera před odkrytou bránou, podobně neuspěl ani Kopic. Jakoby se Ves po náskoku uspokojila a přestala hrát. Toho využily Splavy a Balvín během dvou minut vstřelil dva góly a málem bylo ještě veselo. Ale fotbal se pak odehrál kolem půlky bez vážnější šance.

Branky: 18. Menšík, 45. Řezka, 55. Abrahám z pen. – 68. a 70. z pen. Balvín. Rozhodčí: Bláha, ŽK: 2:1. Diváků: 50. N. Ves: Kverka – Vávra, Junek, Malaga (55. Kučera), Holub – Abrahám, Kopic, Menšík (60. Štefan), Novotný – Bartůněk, Řezka.

Dubice – Bílá 1:0 (1:0)

Podstatně mladší tým domácích měl navrch a ve 25. minutě z trestného kopu pálil jejich Proch přesně k tyči. Mírná převaha z první půle se přenesla do druhé, kdy měli Dubičtí již tlak a hosté, kteří byli stále ve hře o postup, na velkém hřišti nestíhali. Domácí se dostali do pěti gólovek, hostující Vopřátko snad v jediné pořádné šanci namířil těsně vedle tyče.

Branka: 25. Proch. Rozhodčí: Trdla, ŽK: 1:1. Diváků: 60. Bílá: Vítek – Linke, Kotrman, Kratochvíl, Kovář – Bulíř, Škoda, Imrich, Rubáš (60. Zelinka) – Vopřátko, Kauška.

Rozstání –  Jablonné 6:2 (1:1)

Hosté bojovali o holý život, protože v případě neúspěchu sestupovali. Přesto je načal v 7. minutě přesnou hlavičkou Zerák. Ve 26. byla nařízena proti domácím penalta a Zeidler z ní vyrovnal. Domácí měli s hosty hodně práce, navíc v 58. předvedlo Jablonné rychlý protiútok, který gólově zakončil Ptáček. V tu chvíli byli hosté zachráněni. Jenže za tři minuty vyrovnal Mikeš a pak začal úřadovat domácí kapitán Roman Passian. ten hosty svým hattrickem během deseti minut poslal ke dnu. Vše nakonec pečetil dorážkou Jirouš, který poslal do sítě míč, jenž se po střele Mikeše odrazil od břevna.

Branky: 69., 74. a 79. Passian, 7. Zerák, 61. Mikeš, 82. Jirouš – 26. Zeidler z pen., 58. Ptáček. Rozhodčí: Diringer, ŽK: 1:1. Diváků: 120. Rozstání: Kotlár – Bobek, Štajer (71. Hrubeš), Botka, Kochan – Jirouš, Passian, Pomeisl, Zerák (59. Mikeš) – Čihula, Pavlů (46. Jíra).

Raspenava – Chrastava 3:1 (1:0)

Domácí se rozjížděli pomaleji, a tak byli v úvodu aktivnější hosté. První 100% šanci měl domácí Mleziva, ale ani nadvakrát nepřekonal Kosaře. V 19. minutě pálil z vápna M. Koudelka, jeho rána šla však nad branku. Ve 30. šel na branku Martin Zeman z půlky hřiště, přesně našel Mlezivu a ten se již nemýlil – 1:0. Hosté hráli stále aktivněji, ale branku, kterou hlídal hráč z pole Vancl, ohrožovali jen ze standardních situací. Po změně stran hezky vystřelil L. Koprnický, jehož ránu Kosař opět zlikvidoval. V 58. si dal domácí Balog po rohovém kopu hlavou vlastní gól a bylo srovnáno. Ovšem remízový stav vydržel pouze tři minuty. Odražený míč uklidil z voleje do branky opět Mleziva. V 62. vytáhl z obrany balón P. Koudelka a sám prošel až před Kosaře, kterého nepřekonal. V 64. byl ve vápně faulován Martin Zeman a pokutový kop s přehledem proměnil Martinů. V 70. ještě pěkně a tvrdě pálil Michal Zeman, ale výsledek se nezměnil. Hosté nastřelili v utkání dvakrát tyč, domácí polevili a v dobré šanci byl ještě hostující Mareček, ale přestřelil. V samém závěru šel ještě Zimák sám na Vancla, ale ten jeho sólo bravurně zneškodnil.

Branky: 30. a 61. Mleziva, 64. Martinů – 58. vlastní Balog. Rozhodčí: Nešněra, ŽK: 3:2. Diváků: 150. Raspenava: Vancl – Balog, J. Koprnický, Žlebek, P. Koudelka – L. Koprnický, M. Koudelka, Martinů, Michal Zeman – Mleziva (79. Plůta), Martin Zeman. Chrastava: Kosař – Stránský, Šipula, Žemlička, Aubrecht – Mareček, Vávra, Mazánek (71. Urban), Bartoš – Rozmajzl (70. Zimák), Jahoda (75. Zikmund).

Ruprechtice – Rovensko 2:1 (1:1)

Domácí měli navrch od začátku ale jejich gólovky brankáře Vrabce nepřekonaly. V tomto směru byl největším zahazovačem Dědič. Ve 13. minutě se krásně z úhlu trefil Antoš a čekalo se na další góly. Jenže šance domácí trestuhodně spalovali, až ve 25. hosté po ojedinělé akci vyrovnali. Dál se domácí netrefovali, až v 65. přišla chyba domácího gólmana a po ní hostující hráč netrefil bránu. To byl asi zlom v zápase. Domácí po řadě akcí se nakonec prosadili mladým Velkem, jehož střela zpoza vápna byla výstavní. Ruprechtice sice hůře kombinovaly, navíc střed obrany vykazoval okénka, ale soupeř nebyl gólový. To potvrdil pět minut před koncem. Domácí pak dále spalovali své příležitosti.

Branky: 13. Antoš, 70. Velek – 25. Hanzl. Rozhodčí. Marek, ŽK: 2:1. Diváků: 50. Ruprechtice: Holub – Vrtal, Tichý, Kusebauch, Záveský (73. Procházka) – Suchý, Průcha, Velek, Dlabola (60. Prokop) – Antoš, Dědič.