Čekala se výhra Rozstání s nováčkem z Bílé, ale Passian odmítl tři body, když neproměnil penaltu. Nová Ves nevyužila šancí ve druhé půli a jen remizovala s českolipskou Horní Policí. Ve východní skupině jsou jen Ruprechtice, které kvůli odstoupení Maršovic měly volno.

Hrádek B - Chrastava 6:3 (3:0)

Na umělé trávě v Hrádku se hrál velmi dobrý fotbal a již v 7. minutě domácí vedli po dvou pěkných kombinacích 2:0. Ve 22. minutě byl faulován domácí Šulc, ale penaltu neproměnil Nývlt. Takže po šancích na obou stranách připojil třetí úspěch domácí Černohouz po přihrávce Černohorského.

Po přestávce ještě neuspěl v šanci Černohouz, ale pak po samostatné akci přidal gól Nývlt. Dvěma góly se blýskl střídající Morávek a Hrádek vedl již 6:0. V závěru utkání se dokázali střelecky prosadit konečně hosté a po samostatné akci Jahoda vstřelil první branku. Pak přišly dva rohové kopy a po nich přesné hlavičky Marečka a Žemličky. Devět branek se muselo líbit všem přítomným divákům.

Branky: 4. Š. Fujáček, 7. a 38. Černohouz, 53. Nývlt, 57. a 72. Morávek - 76. Jahoda, 82. Mareček, 86. Žemlička. Rozhodčí: Rais, ŽK: 0:1. Diváků: 70. Hrádek: Manhart - Marek (66. J. Chovanec), Scheufler, Š. Fujáček (71. Farský), F. Fujáček - L. Janáček, Nývlt (54. Morávek), Řípa - Šulc, Černohorský, Černohouz. Chrastava: Kosař - Stránský (76. Urban), Trakal (22. V. Holec), Žemlička, Aubrecht - Šipula, Rozmajzl, Vávra, Mazánek (54. J. Holec) - Jahoda, Mareček.

Dubice - Rynoltice 1:2 (0:1)

Hosté byli poločas lepší a měli zápas pod kontrolou. Ten se na těžkém, podmáčeném terénu hrál převážně mezi šestnáctkami. Ve 35. minutě se po rohovém kopu opřel hlavou do míče Kotek a Rynoltice vedly. Několik střel hostů bylo nebezpečných, ale nic se neujalo. Ve druhém poločasu se domácí postupně vybičovali k lepšímu výkonu, ale v 67. po dalším rohu a odraženém míči zvýšil Vodseďálek na 2:0. Domácí bojovali až do konce a deset minut před závěrem dokázali po centru hlavičkou snížit. Hosté se však nedali přehrát a slušným výkonem si vedení udrželi.

Branky: 80. Ráliš - 35. Kotek, 67. Vodseďálek. Rozhodčí: Noháč, ŽK: 3:2. Diváků: 35. Rynoltice: M. Kubínek - Rudolf, Steklý, Jos. Kubínek, Šimon (55. Torák) - Stebelský (70. Švarc), Kotek, T. Vacek, Vodseďálek - Resl (55. Borsuk), Jar. Vacek.

Rozstání - Bílá 1:1 (0:1)

Derby odstartoval po rohu hostující Kovář a Bílá vedla. Hosté byli v náporu, který domácí nakonec ustáli a pak měli i šance. V poločase musel vystřídat hostující Kotrman, jehož tržná rán na hlavě nakonec dostala šest stehů. Rozstání po změně stran přidalo a v 60. minutě poslal Hrubeš ostrý centr před branku, kde si jej Kovář srazil do vlastní sítě. Za pět minut hosté faulovali ve vápně, ale nařízenou penaltu poslal Passian do tyče. Přesto domácí měli více příležitostí, jenže za překonaného gólmana při střelách Čihuly a Hrubeše zachraňovali na čáře obránci. Bílá ohrožovala domácí svatyni jen pokusy z dálky.

Branky: 60. Hrubeš - 3. Kovář. Rozhodčí: Blaschke, ŽK: 3:2. Diváků: 250. Rozstání: Kotlár - Botka, Štajer, Jíra, Mikeš - Jirouš (80. Bím), Passian, Pomeisl, Zerák (73. Pavlů) - Čihula, Hrubeš. Bílá: Vítek - Kauška, Pavel Bulíř, Kovář, Kratochvíl - Müller, Imrich, Kotrman (46. Škoda - 84. Zelinka), Mohr - Ludvík, Košumberský.

Nová Ves - Horní Police 1:1 (0:1)

Ve vyrovnaném utkání začala Police v 10. minutě ranou do břevna, ale hned na to Hořákova hlavička těsně minula branku, stejně jako střela Novotného. Jenže českolipský nováček nehrál špatně a ve 20. otevřel skóre ranou pod břevno Jandou. Ves měla minutu před poločasem možnost, když hlavičkující Cusnir minul výseč. Ve druhé půli již domácí měli více brankových příležitostí a v 55. Cusnir dorazil střelu Abraháma na 1:1. V dobré pozici byl i Menčík a v 80. orazítkovala střela Pošmourného břevno. Nakonec v 90. minutě odmítl tři body domácí Menčík, jenž sám před brankou namířil vedle.

Branky: 55. Cusnir - 20. Janda. Rozhodčí: M. Neugebauer, ŽK: 3:2. Diváků: 100. N. Ves: Kverka - Hořák, Svoboda, Holub, Malaga - Vávra (46. Menčík), Novotný, Cusnir, Abrahám - Řezka (75. Pošmourný), Kropáček (60. Nedelčev).

Raspenava – Jablonné 3:2 (2:1)

Raspenavští vstoupili do utkání excelentně a již ve 30. vteřině se řítil sám na branku Horáček a s přehledem vsítil vedoucí gól. Aby toho nebylo málo, tak ve 3. minutě, po ideální přihrávce L. Koprnického, šel Horáček opět sám na hostujícího brankáře a znovu byl neomylný - 2:0. Ale také první střela hostí v 5. minutě hned skončila v brance, když se trefil Zeidler. Do poločasu měli ještě dvě dobré šance domácí, ale přesný nebyl Horáček a o několik minut později ani Kuchař.

Ve druhé půli již bylo hřiště za stálého deště zcela promočené, ale i tak se hrál celkem pohledný fotbal plný osobních soubojů. V 55. dvakrát střílel Zeman, ale nepřesně, a tak o deset minut později udeřili hosté a bylo vyrovnáno. Domácí opět trochu přidali a výsledkem byl faul v pokutovém území. Penaltu s přehledem proměnil Vancl na 3:2. Od této chvíle se domácí zatáhli a hosté si vytvořili několik dobrých příležitostí, ale žádnou z nich naštěstí nedokázali přetavit v branku.

Branky: 1. a 3. Horáček, 69. Vancl z pen. - 5. Zeidler. Rozhodčí: Ouředník, ŽK: 2:1. Diváků: 30. Raspenava: Farkaš - Koutný, J. Koprnický, Burgr, Vancl - L. Koprnický, Martinů, M. Koudelka, Kuchař - Michal Zeman, Horáček.