Inter Interma Liberec B - Nord Servis Liberec 1993 4:4 (1:2)

Nord Servisu nezbývalo než opět vyhrát, pokud chtěl udržet kontakt s vedoucím Pampuchem, ovšem v cestě jim stála značně posílená rezerva Intermy. Jako první se prosadil nejlepší střelec okresního přeboru Milan Knajbl, který zaznamenal již 26. trefu v sezoně. O osm minut později vyrovnal David Varga, po této brance se Nordu navíc zranil gólman Zimák, a tak do branky musel obránce Bílek, který chytal výborně. Koncem poločasu se po pěkné akci prosadil Schejbal a zařídil svému mužstvu poločasové vedení. Ve druhém poločase přidal Nord další dvě branky a zdálo se rozhodnuto. Ovšem Interma se zvedla a dokázala nakonec vyrovnat ve 42. minutě na 4:4 díky Davidu Vargovi.
Branky: D. Varga 2, J. Varga, Hruboň - Schejbal, Knajbl, Štraus, Jahoda.

GRUPS C.F. Liberec - Pampuch team Liberec 2:11 (1:5)

Vedoucí Pampuch přivítal poslední Grups a nedalo se čekat, že domácí budou klást nějak zvlášť odpor. Ovšem úvod zápasu Pampuchu nevyšel a tak Resl poslal Grups do vedení. Radost jim ale vydržela pouze pět minut, poté vyrovnal Pekař a nastartoval Pampuch, který mezi 13. 16. minutou dokázal přidat další čtyři branky a o vítězi nebylo pochyb. Od té doby totiž hrál Pampuch hlavně na krásu a domácí se snažili, aby opět nedostali příděl. Nakonec se Pampuch radoval z jasného vítězství, hattrick zaznamenal Broschinský, hosté se tak s předstihem stali „půlmistry".
Branky: Resl 2 - Broschinský 3, Poživil 2, Abrahám 2, Dvořák 2, Pekař 2.

Avast! Liberecké Gazely - York Liberec 3:5 (2:2)

Jako první se prosadil v 5. minutě Aleš Tomášek a poslal Gazely do vedení. Hosté se nedokázali dlouho prosadit, až v 18. minutě dokázal vyrovnat Melichar. Radost netrvala moc dlouho, protože o dvě minuty později díky Aleši Tomáškovi Gazely opět vedly. Bláznivý konec poločasu ukončil Starý, který vyrovnal v poslední minutě na 2:2. Do toho druhého vstoupil lépe York a Průšek je poslal ve 29. poprvé do vedení, o pět minut později vyrovnal Cechl, svou první brankou v soutěži. Pět minut před koncem se prosadil dvakrát Krejčík a vystřílel Yorku tři body.
Branky: A. Tomášek 2, Cechl - Krejčík 2, Starý, Melichar, Průšek.

Greens Liberec B - FC Prašivky Liberec B 4:2 (4:0)

Zápas zahájili lépe domácí, kteří šli v 10. minutě po Jílkově střele do vedení, minutu po něm se prosadil Pekař a ve 13. Severýn zvýšil na 3:0. Následoval time-out hostů, který ale nepřinesl tížený efekt, Jílek zvýšil na 4:0. Ve druhém poločase se dal čekat zlepšený výkon Prašivek, který ale přišel pouze na pět minut ihned zkraje, kdy dokázali snížit Radačovský a po něm Budský. Ve zbytku zápasu již Prašivky nenašly na dobře organizovanou obranu Greens recept.
Branky: Jílek 2, Pekař, Severýn - Radačovský, Budský.

Al- chajda Liberec - TTNF Liberec B 1:9 (0:1)

TTNF se chtělo vrátit na třetí místo a tak posílilo trio z A mužstva, Al- chajda se zase nečekaně sešla s devíti hráči do pole. První poločas byl až překvapivě vyrovnaný a domácí měli asi i více ze hry. Jenže své šance nevyužili, a tak udeřilo na druhé straně, když se prosadil Bína. Ve druhém poločase se již mašina jménem TTNF rozjela na plné otáčky a svého soupeře sevřela v jejich obraném pásmu. A přišly i další branky. Za domácí pouze korigoval Růžička, za hosty zaznamenal hattrick Haunold a Bína.
Branky: Růžička  - Bína 3, Haunold 3, Neumann, Volek, Drašněr.

PRINTMAX - Makro Liberec 1:10 (0:4)

Třetí Makro se do svého soupeře pořádně opřelo, hned ve 4. minutě otevřel skóre nechytatelnou bombou Hájek. Poté měl i Printmax šance, které ale kvůli nepřesnostem končily u pokutového území. A tak během tří minut vstřelili tři branky hosté. Ve druhé půli již domácím docházeli síly, a tak stříleli branky pouze hosté, když těsně před koncem korigoval Petrák. Janáček zaznamenal hattrick a Hájek vstřelil dokonce čtyři branky.
Branky: Petrák - Hájek 4, Janáček 3, Andrš 2, Rumpler.