Kladno B - Český Dub 1:2 (1:1)

Do zápasu vstoupil Dub aktivně a již po pěti minutách šel do vedení. To se z trestného kopu trefil přesně do „vinglu“ Bernát. V 10. minutě měl střelec další šanci ve vápně, kde byl sice sám, ale ještě zbytečně nahrával. Za čtyři minuty sice zvýšil Němec, ale pro ofsajd Vlacha nebyl gól uznán. Dobrý rozjezd pak zbrzdil domácí Šrámek, který po rohu, následném závaru a zejména nedůrazu bránících hráčů prostřelil Kobachidzeho na 1:1. Ve 20. Jíra vyhrál souboj nad gólmanem a po jeho střele zahrál bek rukou.

Jenže nařízený pokutový kop Němec lajdácky zahodil. Domácí začali kousat a Šrámek z jasné pozice naštěstí netrefil branku. Závěr patřil Dubu, jenže ve 40. poslal Bernát Vlachův rohový kop hlavou nad, podobně jako za chvíli nato Němec. Ve druhé půli nejprve musel zachraňovat při šanci Kladna Kobachidze. Hosté byli poté lepší a v 60. gólman musel vytěsnit Bernátovu ránu na roh. V 63. rozehrál roh Vlach a našel hlavu Němce a hostující kanonýr mohl prvně na jaře jásat. Ke konci ještě po kombinaci zakončil z deseti metrů nad Bernát, domácí kontrovali jen střelou ze 25 metrů, kterou gólman Kobachidze vyrazil na roh.

„Měli jsme je porazit větším rozdílem. Navíc se zápas dal zvládnout za 20 minut, ale místo toho jsme si ho ještě sami zdramatizovali,“ podotkl Pěnička.

Branky: 15. Šrámek - 5. Bernát, 63. Němec. Sudí: Klupák, ŽK: 2:0. Diváků: 50. Dub: Kobachidze - Regenermel, Hrmo, Suchomel, Paldus (56. Bejda) - Jiránek, Benek, Vlach, Bernát - Němec, Jíra (80. Pastor).