S výkonem jsem spokojen, snad jsme se konečně chytli,“ řekl trenér Martin Pěnička, který měl v týmu novice - Jozefa Bandu z Hlavice. Ten také vstřelil branku z penalty.

Český Dub - Vilémov 2:2 (0:1)

Dobře hrající hosté si vytvořili dvě šance, které však zlikvidoval pozorný Kobachidze v bráně. Také domácí měli dvě příležitosti, když tu největší po přihrávce Bernáta před brankou Jiránek netrefil. Těsně před poločasem šel míč za obranu, kde zastavil hráče skluzem Hrmo a byla z toho penalta. Z ní poslal Vilémov do vedení Hyka.

V nástupu do II. poločasu netrefil hlavičkující Trepera přesně. Hosté okamžitě založili kontr, Dvořák obešel Hrma a prostřelil Kobachidzeho na 0:2. Deset minut se z této rány domácí nemohli probrat, ale pak zabrali a z kombinační hry po zemi získávali navrch. Po autu Jiránka přizvedl míč Trepera a hlavičkující Němec snížil. Dub hosty přehrával a měl také sérii rohových kopů. Při jednom z nich Hrmo dva metry od branky nedokázal míč trefit, ale dorážející Dobeš byl očividně faulován, přesto se nepískalo.

To domácí „nakoplo“ a při dalším faulu na Vlacha se již penalta kopala. Z ní Banda vyrovnal. Dub však stále šel za výhrou a závěrečných 15 minut přitlačil soupeře k jeho vápnu. Výsledkem byla Dobešova rána, Trepera z úhlu pálil půl metru vedle a v nastaveném čase Vlachovu šanci zblokoval obránce.

Branky: 67. Němec, 78. Banda z pen. - 44. Hyka z pen., 47. Dvořák. Rozhodčí: M. Novák, ŽK: 1:3. Diváků: 100. Č. Dub: Kobachidze - Valentin (46. Trepera), Hrmo, Bílek, Němec - Dobeš, Vlach, Banda, Bernát - Jiránek (87. Javůrek), Ševčík (63. Jíra).