Začátek byl poznačen nepřesnostmi, které postupně vymizely. Domácí byli v aktivním fotbale snaživější a víc zaměstnávali Bičíka. Ve 14. minutě prvně Liberec vystrašil gólmana Vlaskem. Salzburg pak čtyřikrát ostřeloval bránu, Liberec kontroval ranou Breznaníka do boční sítě. Pak se zapotil Bičík při koncovce Zarateho, který byl dost aktivní. Blízko branky byl po trestném kopu Wallner, ale střelu mu beci zblokovali.

Salzburg - Liberec 2:1 (0:0)

„V první půli byli domácí lepší, ale my měli také dvě šance, i když ne vyložené,“ potvrdil Jiří Štajner. Salzburg pak měl nástup do II. půle, a přestože Bičík vyrazil hlavičku na břevno, na dorážku Jantschera neměl. Navíc za čtyři minuty dokázali domácí po rychlém brejku Wallnerem zvýšit na 2:0. Liberec vystřídal dva hráče, ale domácí v 61. hned sedm. Než se zkoncentrovali, našel Dočkal rozběhnutého Nezmara, který po úniku snížil na 1:2.

Navíc po trestném kopu Nezmar hlavou trefil tyč a Štajner dorážku. Štajnerovi nebylo přáno dát gól ani v 74. minutě. Pak se dvakrát blýskl Hadaščok, který hezky uvolnil Štajnera a pak byl smeten faulem, když běžel do odkrytého prostoru na bránu. „Zaspali jsme úvod do druhé půle. Pak domácí prostřídali a my se zlepšili. Snížili jsme a další šanci dal Nezmar do tyče a já trefil hráče na lajně do zad. Myslím, že na vyrovnání jsme měli,“ sdělil Štajner.

Branky: 47. Jantscher, 51. Wallner – 62. Nezmar. Liberec: Bičík – Gebre Selassie, Holeňák, Kelič (63. Dejmek), Breznaník – Dočkal (77. Hadaščok), Štajner, Vácha, Papoušek (52. Martan), Vlasko (52. Janů) – Nezmar.