Vedoucí skupiny Jih Machnín škobrtl doma s béčkem Rynoltic a v tabulce proto opustil výsluní prvního místa. Tam se dostal Pěnčín, který doslova rozmetal defenzivu Bílého Kostela B dvanácti góly.

V severní skupině vládnou Hejnice B, jež uštědřily tvrdou lekci Oldřichovu v podobě osmičky. Ale stále se drží Krásný Les, který dokazuje, že to půjde i bez Foldy, který střílí góly za Frýdlant v I. A třídě.

Bulovka B - Kunratice 2:2 (1:0). Domácí do 70. minuty vedli brankami Židuliaka a Smolného, ale závěr patřil hostům. Nejprve Bílek snížil a vyrovnání zařídil Batelka v 82. minutě. Rozhodčí: Zelenay, ŽK: 4:2, 50 diváků.

Krásný Les - Víska 6:0 (3:0). Až do konce hráli hosté otevřený fotbal, což se střelecky disponovaným domácím v oboustranně pohledném zápase líbilo. A 130 příznivcům také. Branky: Miloslav Štěpánek 3, Vošvrda z pen., Strnádek, Škareda z pen. Rozhodčí: Zelenay, ŽK: 0:1.

Bílý Potok - Stráž B 2:5 (1:3). Výhru Stráže podpořil hattrickem Lukáš Soukup a konto domácích zatížili ještě R. Kittner a Budský. Domácí Sivak a Hájek jen kosmeticky upravili. Rozhodčí: Dědek, ŽK: 1:3, 30 diváků.

Nové Město - B Raspenava B 5:3 (1:3). Domácí Pavel Láznický hattrickem otočil náskok hostů, kteří vedli již 3:1. Branky: Láznický 3, Šindler 2 Berko, Pikous, Mleziva. Rozhodčí: Filipi, ŽK: 2:1, 30 diváků.

Oldřichov - Hejnice B 2:8 (0:3). Domácí dostali téměř tolik gólů jako za předcházejících pět zápasů dohromady. Jenže Pavel Zoreník byl nezastavitelný a nasázel jim pět branek. Další přidali Novotný, Koutný a Kobr. Za Oldřichov vsítili po brance Hanzl a Holubec. Rozhodčí: Popelář, ŽK: 1:0, 50 diváků.

Dolní Řasnice - Pertoltice 3:4 (2:4). Pertoltičtí vedli za 25 minut 4:0. Pak zvolnili a navíc v závěru přišli o dva vyloučené hráče. Domácí chtěli dotáhnout na plichtu, ale oslabení hosté jim to nedovolili. Branky: Andrš 2, Šimička Šíma, Čejka, Čumpl, Vološín. Rozhodčí: Dobrovolný, ŽK: 0:4, ČK: 72. gólman Čaban, 84. Šantroch (oba P), 80 diváků.

Habartice -Jokers 3:1 (3:1). V utkání devítibodových celků měli exokresní domácí lepší střelbu. Branky: Richtr z pen., P. Čumpl, Kupec Rys. Rozhodčí: Frýda, ŽK: 3:3, 30 diváků.

Machnín - Rynoltice B 0:1 (0:1). O osudu utkání rozhodl ve 29. minutě trefou Vítězslav Čapek. Machnín tak po pěti výhrách padl. A navíc doma. Rozhodčí: Karlík, ŽK: 4:2, ČK: 68. Gruncl 76. Černý, 30 diváků.

Vesec - Hrádek C 5:7 (3:2). Střelecké manévry v Hlavici doma hrající Vesec neustál. Po poločase ještě vedl, pak stihl vyrovnat na 5:5, ale během pěti minut dvakrát zkolaboval a hosté mají tři body. Zazářili dva kanonýři na straně domácích čtyřmi úspěchy Ondřej Gilar, na druhé straně hattrickem Jiří Svoboda. Další góly: Buchta Stránský 2, Šašek, Šulc. Rozhodčí: Filipi, ŽK: 0:1, 15 diváků.

Český Dub - Rozstání B 2:2 (1:1). Dvakrát byli ve vedení hosté, Dub však dokázal nakonec remizovat. Branky: Imrich, Tichý Bobek, Horáček. Rozhodčí: P. Kozák, ŽK: 3:3, ČK: 86. Bílek (ČD), 60 diváků.

Chrastava B - Camel 2:1 (0:1). V oboustranně pěkném zápase to bylo napínavé do poslední chvíle. Za stavu 1:1 nedali domácí penaltu, na druhé straně v 85. minutě Staňkovi penaltu zneškodnil gólman Lichtner. Branky: Sochor, Doležal Janků. Rozhodčí: Vacek, ŽK: 1:1, 30 diváků.

Chotyně - Žibřidice 1:4 (1:1). Hosté zabrali a po remízové půli přidali Chotyni tři další góly. Branky: Babych Menšík, Kopecký, Peřina, Kodet. Rozhodčí: Rejf, ŽK: 3:2, 150 diváků.

Pěnčín - Bílý Kostel B 12:1 (5:0). Pišta Mihálik góly nezapomněl dávat, tentokrát jich nasázel pět (jeden byl z penalty). Petr Mynář dal poctivý hattrick, stejně jako Jaroslav Ježek, jeden připojil Matějíček. Za stavu 0:9 vsítil čestný úspěch Galbavý. Rozhodčí: L. Kozák, 40 diváků.