Do poločasu s nimi Hejnice držely krok, ale po změně stran byla situace úplně jasná. Mšeno vedlo 4:0, až poté se prosadil čestným gólem Netolický. Hejnice po padesáti minutách musely vystřídat zraněného Macháčka a dokonce posledních 30 minut dohrávaly bez dalšího zraněného o deseti. Mšeno přesilovku využilo ke vstřelení dalších čtyř gólů.

Camel – Lučany 2:3 (1:1). V utkání bohatém na pěkné útočné akce měli nakonec více štěstí v závěru Lučany a gólem v samém konci strhli vítězství na svojí stranu. Nejlepšími hráči byli oba brankáři, kteří pochytali, co se dalo. Lučany šly do vedení hned v 1. minutě Kunderou, ale o pár minut srovnal Staněk technickým přehozením gólmana. Po přestávce se oba týmy do sebe pustily také od začátku 
a Janků ve 49. dostal dorážkou Camel do vedení. Lučany přidaly a po několika neproměněných tutovkách se opět trefil Kundera. Další velešance zlikvidovali brankáři. A když vše vypadalo na spravedlivou remízu, udeřil v poslední minutě Kořínek.
Další přípravu sehraje Camel v sobotu 8. března v Doubí od 11 hodin proti polské Zielionej Gorze.

Český Dub – Pěnčín 1:6 (0:3). V jižním derby duelu týmů ze III. třídy hosté převyšovali domácí ve všem. Branky: Bulíř – Mynář 4, Lhoták 2.