Ruprechtice – Krásná Studánka 9:1 (5:1). Ruprechtičtí byli herně lepší, dokázali kombinovat a zaslouženě vedli 3:0. Hosté, kteří minulý týden drtili Zásadu 8:1, se v závěru půle zvedli a pomohla jim přesná hlavička Tomáše Hájka. Ruprechtice musely bránit, ale zřejmě se nadechovaly k ataku, který přišel v posledních minutách poločasu a v nich dvakrát soupeře gólově pokořily. Druhá půle již přinesla jednoznačný průběh pro Ruprechtice, které přidaly do sítě Martina další čtyři góly a zdemolovaly tak nebohého soupeře. Branky: Průcha 2, Hořák 2, Skalický 2, Škarýd 2, Neumann – T. Hájek.

Ruprechtice: Holub – Škarýd, Rampáček st., Pekař, Morávek – Javůrek, Průcha, Vrtal, Hořák, Neumann – Dlabola. Střídali: Skalický, Vavřich, Rampáček ml. Krásná Studánka: Martin – Vojtíšek, Javůrek, Vajtr, Grepl – Toman, Grujoski, T. Faksa, Pekař – J. Hájek, T. Hájek.

RUPRECHTICE KR. STUDÁNKA. Grujoski (vpravo) a ruprechtický Hořák.  Jablonec n. J. – Chrastava 3:1 (0:1). Proti diviznímu týmu hrála Chrastava velmi dobře, i když v 5. minutě museli střídat zranění Studnička a po deseti minutách Kopecký. V 8. minutě poslal rohový kop Abrahám do vápna, kde Uzel zakončil přesně. Další šanci na gól promarnil v 18. Ďuriš po akci na jeden dotek. Pak řešil brejk Jabloneckých Zoul, další rána soupeře z vápna šla těsně nad. Před poločasem Jablonec nastřelil břevno, ale to bylo vše z jeho desetiminutového zlepšení. Vstup do druhého poločasu Chrastava nezvládla ve středu pole a po dvou chybných rozehráních se dostali domácí do brejku a ve 48. Macháček a po něm v 53. Rozkovec otočili skóre. V 63. trestný kop chrastavský Beneš otřel o břevno, přesto další ztráta míče vybídla k brejku Jablonec a ten Macháčkem přidal třetí gól. Závěr utkání vyzněl pro aktivnější Chrastavské, ale ti se již střelecky neprosadili.

Chrastava: Zoul – Kopecký, Žemlička, Uzel, Abrahám – Ďuriš, M. Rozmajzl, Kos, Henzl – Beneš, Studnička. Střídali: Jahoda, Szpyt, Zíka.

Velké Hamry – VTJ Rapid Liberec 6:0 (3:0). Hosté nastoupili nekompletní, pouze v deseti, takže ráz utkání byl dán. Pak se ve 20. minutě zranil Železný a do druhé půle již nemohl zasáhnout. Přitom se Rapid ještě do poločasu celkem úspěšně bránil a měl i nějaké šance. Ale po změně stran odcházely síly a debakl byl naplněn. Rapid: Dvorský – Proche, Lukáč, Prskavec – Soukeník, Stuchlík, Mikeš, Slatinka – Železný, Šikýř.

Doubí – Mnichovo Hradiště 2:1 (0:1). Domácí se proti bývalému trenérovi Broschinskému vytáhli, i když poločas prohrávali. Hradiště bylo první půli lepší, i když bez vyložených šancí. Jedinou jim nabídli svojí chybkou Suchomel a Jirák, takže s ní nepohrdli a šli do vedení. Zápas byl po přestávce herně vyrovnaný a po faulu ve vápně proměnil penaltu Kovařík. Pak v dalších minutách zazdil dvě gólovky Herkner, aby svým gólem ze 76. minuty rozhodl Piršel. Bylo to po přesném pasu Kovaříka a smrtícím lobu.

Doubí: Jirák – Beneš, Kabát, Suchomel, P. Gruncl – Novák, Urban, Rydval, Kovařík – Herkner, Kosiewicz. Střídali: Zeman, Matuna, Piršel, Salaba, Jonáš.

Nová Ves – Stráž B 6:6 (2:5). Gólové dostihy na umělé trávě v Hrádku předvedli účastníci okresního přeboru. V první půli se nedařilo novoveskému gólmanovi, ale po obrátce naopak nejméně třikrát spoluhráče podržel. Ves dokázala vymazat třígólový náskok, a dokonce ještě mohla vyhrát. Branky: Adam, Vávra, Bartůněk, Martínek, Mrijaj, Patrman – Kašpar 2, Procházka, Soukup, Valášek, Budský.

Hrádek – Frýdlant 5:1 (4:0). Zatímco doposud Hrádek v přípravě se silnými soupeři prohrával, Frýdlant se slabšími vyhrával. V tomto zápase však domácí Hrádek zabral a od začátku zaskočil Frýdlant, který nastoupil podle trenéra Stýbala jako mistr světa. Hrádek místy s hosty cvičil a jeho důrazná hra na Frýdlantské platila. Hosté hráli bez nasazení, které naopak domácím nechybělo. Domácí byli lepší v kombinacích a dokázali střílet góly. Trenéři Pavel Nývlt s Ondřejem Holečkem byli spokojeni, když dvě branky vstřelil Černohorský (1 z penalty), další připojili Švejkovský, Rob a O. Holeček. Za hosty snižoval Částek. Hrádek měl převahu ještě dvakrát, nastřelil tyč.

Hrádek: Manhart – D. Holeček, Vinš, Brožík, Janďura – Hynek, Mizera, Černohorský – Rob, Švejkovský, Skrbek. Střídali: O. Holeček, Horváth, Bruner, Petružálek, Šedivý. Frýdlant: Höfler – Plesar, Linhart, Coufal, Štrbák – Stýbal, Šindelář, Lode, Kutílek – Nosek, Částek. Střídali: Buřita, Štefan, Šena.

Hejnice – Stráž n. N. 8:4 (3:1). Hosté zklamali, i když je rozhodil první gól po údajném faulu. Druhou branku inkasovali z penalty. Problémy Strážským dělal rychlý David Neumann, na něhož směřovala většina míčů. Brejky pak rozvracely obranu Stráže. Hejnice vedly již 7:2 a potom na poslední čtvrthodinu zvolnily. Stráž dokázala vstřelit další dva góly a zmírnit tak debakl. Všechny dal Michalík – dva hlavou, jednu z dorážky a jednu z penalty. Každopádně pro trenéra Stráže Jaroslava Řízka byla předvedená hra velkým zklamáním. Branky Hejnic: Šorejs 2 (1 z pen.), Hipius, Koťátko, P. Neumann, D. Neumann, Macháček, Kraus.

Hejnice: Kanta (60. Matěcha) – Matěcha, Flesner, Kraus, Šorejs – Sirůček, Koťátko, Hipius, P. Neumann – D. Neumann, Zrubec. Střídali: Macháček, Matouš, Hubka, Horčička. Stráž: Příhoda – Landa, Dostál, Horáček, Kraus – T. Drašner, Michalík, L. Oberreiter, L. Drašner – Havlíček, V. Jirsa. Střídali: Oplištil, Svoboda.